צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

אוטובוסים מפוארים

לאורך יותר מ- 30 שנות פעילות סיפקה מאיה תור ללקוחותיה חוויית נסיעה איכותית במיוחד, ברמות הבטיחות והאמינות הגבוהות ביותר. עם השנים הקפדנו להתעדכן במיטב הטכנולוגיות ולשדרג בכל עת את צי הכלים, ולכן ביכולתנו להעמיד לרשותכם גם אוטובוסים מפוארים למגוון מטרות ובכל רחבי ישראל.

 

אוטובוסי VIP מהשורה הראשונה

על צי הרכבים החדיש שלנו נמנים גם אוטובוסים מפוארים מסוג VIP, המתאימים בין היתר עבור הסעות לאירועים, קבוצות תיירים, יציאה לימי גיבוש חברה וטיולים מפנקים למשפחות. מדובר באוטובוסים שכמו יצאו מהסרטים עם מושבים מרווחים מאוד, מרופדים ובעלי ציפוי עור, אותם ניתן לכוונן ל- 4 דרגות שונות כמו במטוסים. בנוסף, בכל מושב יש חיבור לאוזניות על מנת שתוכלו להקשיב למוזיקה שהבאתם עימכם או למבחר שלנו, דרך מערכת שמע מעולה בעלת איכות צליל מרשימה. כמו כן, מהמושבים שמגיעים עם תמיכה מתרוממת לרגליים ניתן לצפות בנוחות בטלוויזיה ובסרטי DVD, המוקרנים על שני מסכי פלזמה חדישים, ומי שפשוט רוצה להתבונן בנוף יוכל גם לראות את הסביבה בקדמת הרכב באמצעות מצלמה שמשדרת תמונות אל מסך שבחלק האחורי. ואם לא די בכך, האוטובוס מגיע עם חלונות בעלי זיגוג כפול ושטיחים ייעודיים לקבלת בידוד אקוסטי מעולה, דבר המבטיח נסיעה שקטה לחלוטין ללא כל רעשים המגיעים מבחוץ. זאת בנוסף על תא מטען בעל הפעלה אוטומאטית, מערכת חשמל 220 וולט שניתן להשתמש ולהטעין בה כל מכשיר, ואפילו חיבור WIFI לרשת האינטרנט.

 

שירות אישי להשלמת החוויה

מי שמזמין אוטובוסים מפוארים בוודאי מצפה לקבל יחס אישי וסובלני ברמה הגבוהה ביותר, וזהו בדיוק סוג השירות שאנו מציעים לכם. נהגינו נבחרים באופן קפדני ועוברים בכל עת הכשרה המדגישה לא רק את כללי הבטיחות, אלא גם את תודעת השירות ללקוח. התוצאה היא חוויית נסיעה מושלמת מאלף ועד תו, עם נהג מיומן ומסביר פנים שיעשה כפי יכולתו על מנת להנעים את זמנכם.

 

לפרטים נוספים על השירות

המעוניינים לקבל מידע נוסף או להזמין אוטובוסים מפוארים מחברתנו, מוזמנים להתקשר עוד היום אל נציגי מאיה תור בטלפון 03-9650469. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק מענה לכל שאלה ופנייה.