צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

החתונה של המאה עם שירותי הסעות לאירועים!

 

מגיע לכם מזל טוב ענק. אתם עומדים להתחתן ממש בקרוב. מצאתם את האחת או האחת ואתם יודעים שזה זה, ולכל החיים. ערב החתונה הוא אחד המרגשים שבחיינו ואנחנו רוצים שהערב הזה יהיה לא פחות ממושלם. אנחנו רוצים שהכול יתקתק כמו שעון שוויצרי ושכולם, אבל כולם, ייהנו מהחתונה שלכם. כבר השקעתם בשמלה ובחליפה, בטבעת, בגן או אולם אירועים, יש גם קייטרינג ואוכל משובח וכל מה שנותר זה לסגור דברים אחרונים. אחד הדברים האלו הוא הסעות לאירועים.

 

הסעות לאירועים כגון חתונה הפכו בשנים האחרונות לנורמה שכיחה. אך עם זאת יש זוגות שעדיין מתלבטים באם שירותי הסעות לאירועים הם מה שהם רוצים עבור החתונה שלהם. כנראה שזוגות אלו לא מבינים לעומק את היתרונות של שירותי הסעות עבור האירוע הייחודי שלהם. אז אנחנו ננסה למנות את מרבית היתרונות שיש לשירות כזה.

 

יתרונות עיקריים: מוריד מהאורחים את הצורך לדאוג לחניה, מוריד מהם את הנסיעה הארוכה הביתה, מאפשר להם לשתות כמה שרק ירצו כי אינם צריכים לשתות ולנהוג. עוד יתרונות הם הסיוע שזה מעניק לאורחים המבוגרים שאינם נוהגים יותר ויש להם קושי להתנייע. יש לזה גם יתרון של רושם, זה מאוד מרשים את האורחים שהמארחים, בני הזוג, דואגים לרווחתם ולנוחות של האורחים וחשבו על כל פרט קטן. יש כמובן עוד כמה יתרונות לשירות הסעות שכאלו אבל קצרה היריעה ואנחנו חושבים שמנינו את העיקריים שבהם כך שאם אתם מתלבטים בוודאי מצאתם תשובות לשאלות בטיעונים שכבר שציינו עד כה.

 

לעשות את זה נכון

 

כאשר אתם מחפשים חברת הסעות חשוב שתסגרו עם חברה איכותית ומקצועית, כזו שיש לה ניסיון רב וכללי בטיחות וביטחון מחמירים, לא פחות ולא יותר.

 

אם אתם עומדים לעשות כזה שירות חשוב עבור האורחים שלכם אתם חייבים לוודא שאתם בוחרים בחברה הכי מתאימה ולא רק מבחינת המחיר כי אם מבחינת השירות, הגמישות והבטיחות. חשוב להזהר מחברות שאין להם רישיון עסק, ביטוחים חשובים, צי אוטובוסים חדיש ואפשרות להעניק לכם ולאורחים שלכם חוויית נסיעה טובה.

 

 שירותי הסעות לאירועים