צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

המענה שכל אחד יכול לקבל עם שירותי הסעות מקצועיים

 

גם אם אף פעם לא הרמתם פיזית טלפון לחברת הסעות סביר מאוד להניח שהשתמשתם בהם לפחות פעם אחת בחיים. סביר מאוד להניח שיותר מפעם אחת בחיים אפילו. אתם זוכרים שבבית הספר היינו נוסעים לטיולים? ובכן היו אלו שירות הסעות שהביאו אותנו אל יעדי הטיול והם אלו שגם החזירו אותנו בשלום הביתה. גם בצבא השתמשנו בשירותי הסעות וגם בפעילויות אחרות בחיים, אולם לא תמיד אנחנו מודעים לכך, ובוודאי שזה לא אנחנו שיצרנו עם חברות אלו קשר, אבל הן הגיעו והסיעו אותנו ליעדינו בבטחה.

 

 

שירותי הסעות לכל דורש

שירותי הסעות לכל דורש:

 

חברות הסעות רבות בישראל מציעות שירותים ממוקדים למגזרים וקהלי יעד מסוימים בד בבד עם שירותים כלליים יותר של טיולים חד פעמיים. אנחנו ננסה למנות את השירותים האלו הייחודיים:

 

שירותי הסעות לתלמידים – הסעות לתלמידים זה שירות יחסית חדש. בשנות ה-80 למשל הוא היה פחות נפוץ ותלמידים היו מגיעים לבתי הספר בעצמם או בעזרת ההורים שלהם. החל משנות ה-90 הפכו הסעות תלמידים לנוהג מקובל בבתי ספר והיום יש לא מעט חברות הסעות שמסיעות מדי בוקר ומדי צהריים תלמידים מביתם לבית הספר ובחזרה.

 

שירותי הסעות לעובדים – כמו לתלמידים גם עובדים בפעלים גדולים ובחברות גדולות נהנים משירותי הסעות מסודרים ויומיומיים למקום העבודה וממנו. זו זכות נפלאה שיש לעובדים וזה גם משתלם מאוד למנהלים. הנוחות שזה מעניק לעובדים, החיסכון בתשלומי נסיעות והאפשרות שלהם לא לדאוג לאופן שבו יגיעו לעבודה הם חלק מתנאי העסקה אופטימאליים והלוואי שכל חברה תוכל לספק כזה שירות לעובדיה.

 

שירותי הסעות לתיירים – מדובר כאן הן בשירותי הסעה לתיירים המגיעים מחו"ל והן עבור תיירות פנים. ארץ ישראל היא מוקד עליה לרגל עבור תיירים מכל העולם, הארץ שלנו היא קפסולה מרוכזת של היסטוריה, אטרקציות, תרבות ומרכז דתי לכל הדתות הגדולות בעולם. היא מושכת מילוני אנשים מבחוץ וגם מבפנים. שירותי ההסעות לתיירים מאפשרים לכל תייר לטייל בכיף בארץ הנפלאה שלנו לחוות אותה כפי שהיא – יפה, מרהיבה וקוסמופוליטית.