צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות אוטובוסים לאירועים פרטיים – להתחתן בסטייל.

 

מזל טוב! לא בכל יום מחליט זוג אנשים לקשור את חייהם ולהתחייב לחיים משותפים. לרוב האנשים זה קורה אולי פעם אחת וכאשר אנחנו מוצאים את המכסה לסיר, אנחנו רוצים להיות איתו/ה לתמיד.

עכשיו אתם מתכננים את האירוע שיציין את השותפות המיוחדת הזו. אתם רצים אחרי שמלה, חליפה, שירותי קייטרינג, אולמות אירועים, גני אירועים, רשימות של אורחים ומוזמנים, טבעות, רבנים ואטרקציות. זו תקופה נפלאה אם עושים את זה נכון. זה נפלא לתכנן ביחד חתונה וליצור במו ידיכם אירוע. האם חשבתם גם על השכרת שירותיה של חברת הסעות אוטובוסים שתעניק למשתתפים בחתונה שלכם שירותי הסעות פרטיים?

 

זה טרנד שתופס יותר ויותר תאוצה בקרב מתכנני אירועים ויש לזה כמה סיבות טובות. נמנה אותם ממש בשורות הבאות. אז אם אתם מתלבטים באם להשכיר שירותי הסעות לאירועים, חשוב שתקראו את הפסקאות הבאות, הן יכולות לעזור לכם לקבל החלטה נבונה.

 

שירותי הסעות לאירועים

יתרונות הסעות לאירועים

 

כפי שציינו יש שפע של סיבות מדוע כל כך הרבה זוגות שעומדים להתחתן מעניקים לאורחים שלהם את הפינוק, ועושים את האקסטרה מייל עבורם ומזמינים שירותי הסעות לאירועים, הנה חלק מהם:

 

  • עניין של סטייל. הסעות לאירועים אמנם הפכו יותר פופולאריים בשנים האחרונות, אך עדיין יש חתנים וכלות שמוותרים על זה. הדרך של זוגות שרוצים לחדש, לפנק ולהדגים שהחתונה שלהם היא בסטייל- היא על ידי השכרת שירותי הסעות לאורחים. זה מוכיח שהחתן והכלה דאגו לכל הפרטים ודאגו להנאתם של המשתתפים.
  • עניין של גבולות. זני זוג שמחליטים לשכור שירותי הסעות אוטובוסים לחתונה שלהם למעשה אומרים לחוגגים: נשמח אם תשתו ותהנו בחתונה שלנו, אבל אל תחשבו לעלות על הכביש אחר כך. אנחנו נדאג לכם. ואכן, כאשר האורחים יודעים שיש מי שייקח אותם ויש מי שמחזיר אותם הם יכולים לשתות כמה שירצו, מבלי לחשוש כיצד חוזרים הביתה.
  • עניין של מחשבה. בני זוג שמתחייבים לספק שירותי הסעות לאורחים שלהם למעשה מוכיחים שהם חשבו גם על מי שאינו נגיש, שהם חשבו על ילדים, טף ובני הגיל השלישי שלא תמיד יכולים להתנייע בקלות ממקום למקום, לחלקם אין כלל רכב.

 

תחשבו על זה!