צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות אוטובוסים לכל מטרה ויעד

חברות אוטובוסים שידרגו את סל השירותים שהם מציעות וכיום ניתן לקבל מהן מענה כמעט לכל מטרה ולכל יעד בישראל. אנחנו, הלקוחות, מרוויחים בגדול מהגדלת השירותים ואם אנחנו בוחרים נכון את חברת הסעות האוטובוסים, הרי שאנחנו נהנים מכל העולמות.

יש מגוון יעדים וצרכים לקהלים שונים בארץ אנחנו ננסה למנות את מרבית שירותי הסעות אוטובוסים שמוצעים לנו כיום ונעשה קצת סדר בבלגן:

שירותי הסעות אוטובוסים שעומדים לרשותנו:

שירות הסעות אוטובוסים

• הסעות תיירים – בין אם אתם מדריכי טיולים שמחפשים להשכיר הסעות עבור תיירים מחו"ל ובין אם אתם מתכננים טיון משפחות לחברה – הסעות תיירים באמצעות חברות הסעות אוטובוסים היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. גם חוסכים כסף, גם שומרים על הסביבה וגם מורידים מעצמנו דאגות מיותרות. בתיאום מראש חברות הסעות אוטובוסים ייקחו אותנו לכל יעד שנבחר בארץ החל מהמקומות הקדושים דרך אטרקציות ועד למסלולי טיולים למיטיבי לכת.

• הסעות תלמידים – אחד השירותים החשובים ביותר של חברות אוטובוסים. הם לוקחים תלמידים לטיולים ולבתי הספר ומאפשרים להורים להיות בטוחים שילדיהם יגיעו לבית הספר או ליעד הטיול בזמן ובבטחה.

• הסעות עובדים – חברות אוטובוסים מציעות בסל השירותים שלהן גם שירותי הסעה לעובדים למפעלים, משרדים ומוסדות. חברות מסודרות שדואגות לעובדיהן עושות הכול על מנת להקל עליהן לכן הן שוכרות שירותי הסעות לעובדיהן. ההסעות הללו אוספות את העובדים מהבית ומביאות את העובדים בבטחה אל מקום העבודה וחזרה ממנו – אל הבית. שירות זה משתלם מאוד לחברות וגם ידידותית יותר לכדור הארץ.

• הסעות לאירועים – אין זה משנה אם יש לכם חתונה, בר מצווה או ברית, אם תשכרו את שירותי חברת הסעות אורחי האירוע יודו לכם ובגדול. בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש שבו המשפחה המארגנת אירוע גדול דואגת לבאי האירוע ושוכרת אוטובוסים שיביאו את האורחים מהבית למקום האירוע וממקום האירוע עד לבית. ההסעה לאירוע מאפשרת לאורחים לשתות מבלי לחשוב על הנהיגה ומאפשרת לאורחים ליהנות באופן מלא מן האירוע מבלי לחשוב על נהיגה שלאחר האירוע.