צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

 

הסעות אוטובוסים עם חברות מקצועיות

 

מחפשים חברת הסעות עם אוטובוסים חדשים ומתקדמים? אם כן, הגעתם למקום הנכון! חברת מאיה תור מספקת שירותי הסעות אוטובוסים כבר שלושים שנה, החברה מציעה שירות בפריסה ארצית רחבה, מדן ועד אילת, לכל מטרה ולכל הלקוחות. כדאי לדעת כי החברה מפעילה מערכת אוטובוסים גדול המונה כ- 200 אוטובוסים חדישים ומפוארים, מידיבוסים ומיניבוסים. צוות חברה מציע שירות מעולה ויחס אישי וחם לכל הלקוחות ולכל הנוסעים. מאיה תור היא חברת הסעות מתקדמת וייחודית שמציעה מגוון שירותים רחב הכולל בין היתר הסעת עובדים ותלמידים, אוטובוסים ומיניבוסים לתיירים, הסעות לכל סוגי האירועים ועוד.

 

צי רכבי הסעה גדול, חדש ומגוון

 

כאמור, צי רכבי ההסעה של חברת מאיה תור כולל כ- 200 אוטובוסים חדישים ומאובזרים היטב עם טכנולוגיות חדשות ומתקדמות בתחומי בטיחות, נסיעה ונוחות, וכן מידיבוסים עם 40 מקומות שהם למעשה אוטובוסים VIP מפוארים וחדישים עם מושבים נוחים ומערכת מולטימדיה ואודיו משוכללת, ולחברה גם מיניבוסים עם 16 מקומות ישיבה. צי רכבי ההסעה המפואר מאפשר לחברה להתאים במדויק לצרכי הלקוח את סוג הרכב, לדוגמה אוטובוס מודרני ואלגנטי להסעת עובדים או תלמידים ואוטובוס VIP המתאים ל- 40 או 47 נוסעים ומציע מושבים מרופדים ואבזור עשיר ורב.

 

כך, כל נסיעה הופכת לחוויה מהנה ובעיקר בטוחה. ראוי להדגיש כי חברת מאיה תור מעסיקה רק נהגים ונהגות בעלי כל ההכשרות הנדרשות וקצין הבטיחות של החברה דואג להעברת קורסי רענון וסדנאות בנושאי בטיחות, נהיגה נכונה בחורף ובקיץ, התנהגות בכביש (שמירת מרחק, בלימה, איתות, מתן זכות וכו'). כמו כן, צוות הנהגים והנהגות של החברה עובר השכרות מקצועיות בנושאי עזרה ראשונה ושירות.

הסעות אוטובוסים עם חברות מקצועיות

מעטפת שירותים רחבה

 

חברת מאיה תור הסעות אוטובוסים מספקת מענה מקיף לכל הלקוחות, בין אם הלקוח זקוק לשירות הסעות יומי עבור עובדי העסק, הסעת תלמידים מדי יום למוסדות החינוך, הסעות של תיירים המגיעים לבקר במדינה, הסעות לאירועים ברחבי המדינה ועוד.כמו כן, החברה מספקת מענה מקצועי לאירועים גדולים ומכינה מערך היסעים מורכב לאירועי תרבות וספורט גדולים ומענה לחברות הזקוקות לשירות היסעים גדול עבור העובדים, לדוגמה הסעת עובדים ובני משפחתם לימי כיף או הסעות לכנסים שונים ברחבי הארץ.