צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות איכותיות לכל מטרה

המונח הסעות מתייחס למעשה לסוגים רבים של שירותים שמעניקות חברות מקצועיות. על שירותים אלו נמנים בין היתר הסעות לעובדים בארגונים וחברות, הסעות תלמידים ממסגרות חינוך שונות, הסעות תיירות חוץ ופנים, והסעות לאירועים ברחבי ישראל. לכל אחד מהשירותים הללו ישנם אפיונים וצרכים ייחודיים, המתבטאים בהיבטי בטיחות, נוחות, תכנון והתנהלות חברת ההסעות. לפניכם סקירה של מספר שירותי הסעות נפוצים על היבטיהם המיוחדים.

הסעת תלמידים

מדובר במיניבוסים ואוטובוסים הלוקחים את הילדים מדי בוקר למסגרות החינוך, ומחזירים אותם מהן בתום יום הלימודים. מטבע הדברים, הסעות אלו חייבות להתאפיין ברמת בטיחות גבוהה, ולעמוד בכללים שמוציא משרד החינוך כדוגמת חגורות בכל המושבים, התנהגות התלמידים בעת הנסיעה והתנהלות הנהג בכביש. נהגי החברה צריכים להכיר היטב את ההנחיות ולהיות בעלי רישיון מתאים להסעת ילדים, בעוד כלי הרכב עוברים בדיקות שוטפות מטעם קצין הבטיחות של החברה.

הסעות תיירים

אלו הן הסעות המיועדות בעיקר לתיירים המגיעים בקבוצות מחו"ל, ומעוניינים לסייר באתרים שונים ברחבי הארץ. במקרה זה הדגש הוא בעיקר על איכות ההסעה, המתבטאת בראש ובראשונה ברכבים נוחים, חדישים, מרווחים ומאובזרים בהתם לסטנדרטים בינלאומיים גבוהים. כמו כן, חלק מהותי מהחוויה מהווה התנהלות הנהגים שחייבת להיות אדיבה, מסבירת פנים ונעימה, ומעבר לכך עליהם להכיר היטב את הכבישים והיעדים, וכמובן להגיע בזמן לנקודות האיסוף.

הסעת עובדים

הסעות אלו מיועדות לארגונים וחברות מהמגזר העסקי, וכן למוסדות ציבור ולרשויות. השירות מקנה לבעלי החברה ראש שקט, בידיעה שעובדיהם מגיעים בדיוק בזמן לעבודה, ללא איחורים, תקלות או עיכובים. בתוך כך, ההסעות חוסכות לארגון הוצאות שוטפות הקשורות בהחזקת צי רכבים עבור העובדים, בתשלום ליסינג, דלק וטיפולים למכוניות. על מנת לעמוד ביעדים על החברה להחזיק ברכבים בעלי קיבולת מתאימה להסעת כמות העובדים הנדרשת, ולהפעיל מחלקה האמונה על תכנון וארגון ההסעות כך שיעברו בכל נקודות האיסוף באופן המהיר ביותר.

הסעות לאירועים

מדובר בהסעות עבור אירועים מסוגים שונים, כדוגמת בר מצווה, חתונה או אירוע עסקי, המביאות את המוזמנים אל המקום ולוקחות אותם בחזרה עם תום האירוע. מטרתן היא לאפשר הגעה נוחה ומסודרת לאירוע, וכן לאפשר למוזמנים ליהנות ולשתות אלכוהול מבלי לחשוש מפני הנסיעה חזרה. הדגש המרכזי בשירות זה הינו איכות הרכבים, הקפדה על לוחות הזמנים שנקבעו, שירות אדיב, ודיוק רב בהגעה לנקודות האיסוף.

 

 

הסעות