צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות וטיולים בכל רחבי הארץ

 

ארץ ישראל היא אחת המדינות היפות בעולם ואין זה משנה כמה שנים אתם מטיילים, תמיד יש עוד פנינה עוד שכיית חמדה שטרם ראיתם ואולי ראיתם כאשר הייתם צעירים ואם תתבוננו בה היום כמבוגרים תראו דברים שלא ראיתם כילדים. הסעות וטיולים יכולים להביא אתכם לכל נקודה בארץ ולחשוף אותנו למקומות מרהיבים בארץ הקטנה והמופלאה שלנו. שירותי הסעות וטיולים מקצועיים מוצעים לנו על ידי מספר חברות בארץ ואם בוחרים נכון את החברה, הרי שמובטח לנו טיול נפלא וחף מכל הדאגות.

מי שעוסק בארגון הסעות וטיולים בארץ יודע שסוד ההצלחה שלטיול טוב נעוץ ביכולת של המארגן לשלב את כל המרכיבים של הטיול לכדי הפקה מהודקת ומתקתקת. אבל יש לא מעט אנשים שאין להם ניסיון בארגון והפקת הסעות וטיולים לא בארץ ולא בחו"ל ועבור קבוצה זו של אנשים כתבנו את הכתבה הזו. בכתבה זו נעמוד על הפרטים שיש לוודא לפני ששוכרים חברת הסעות מקצועית ונראה שגם אם אין לנו ניסיון עבר עשיר בבחירת שירותי הסעות, נוכל להצליח לארגן יופי של טיול.

 

לבחור נכון שירותי הסעות לטיול:

 

בחירת שירותי הסעות אינה עניין טריוויאלי, צריך מעט ידע מקדים כדי להבין מה אנחנו רוצים ומה אנחנו צריכים. הנה כמה שאלות שיעזור לכם בבואכם לבחור חברת הסעות וטיולים לטיול הבא שלכם בארץ:

  1. אילו ביטוחים יש לכם עבור הנוסעים? חברות הסעות חייבות להחזיק ביטוחים מקיפים לנוסעים ולכבודה מאחר והן אחראיות על בטיחותם של אלפי נוסעים בחודש.
  2. אילו רישיונות יש לכם? כדי להפעיל עסק חוקי בישראל יש להחזיק ברישיון לעסק, החברה צריכה להראות אישורים לכך שיש לה היתר לעסוק בהסעות המוניות, על החברה להראות ללקוחות את הרישיונות של הנהגים שלה וכו'
  3. מה עושים במקרה שבו יש תקלה באוטובוס? זה הזמן, כבר בראיון הראשוני, לבדוק מה קורה במקרה של למשל תקר בגלגל. האם חברת האוטובוסים תשאיר אותנו להתייבש בחוץ או שהיא מבטיחה להביא אלינו אוטובוס חלופי בתוך זמן קצר.
  4. מה היא רמת האבזור של האוטובוס? היום יש אוטובוסים חדישים ומאובזרים היטב בכל החידושים האחרונים. חשבו אילו אלמנטים חשובים לכם וודאו שהם נמצאים באוטובוס שלכם: מזגן, מערכת שמע, מזגנים, כסאות מרווחים, תאורה, מסכי טלביזיה ווידאו, רמקולים ועוד.

נסיעה טובה ומוצלחת!

 

הסעות וטיולים