צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות וטיולים ברחבי הארץ

מי לא אוהב לטייל? ובמיוחד בארץ הנפלאה שיש לנו. הסעות וטיולים מאפשרים לנו לחזות בפלאי הארץ המובטחת, לעבור מהצפון עד הדרום בביום אחד ולחוות שפע של סוגי נוף, תרבויות, אנשים ומפגשים מיוחדים. את הטיול שלנו אנחנו יכולים לעשות לבד או בחוג משפחתנו, ואכן לא מעט שפחות לוקחות את הרכב הפרטי שלהן בחופשות ומגלות פנינים בארץ שלנו. אבל לא פעם אנחנו רוצים לארגן טיולים גדולים יותר מבחינת משתתפים וגם ארוכים יותר מבחינת משך הזמן. לשם ביצוע מסע שכזה עדיף פעמים רבות להסתייע בשירותי הסעות וטיולים ייעודיים. זה זמן טוב להניח את הרכב הפרטי בצד, לתת לו לנוח קצת, לעזור לסביבה ולצאת לטיול שהדאגה היחידה שלנו תהיה – איך עושים כמה שיותר כיף מבלי דאגות מותרות.

שירותי הסעות – לנוחיותנו!

עכשיו שהחלטתם שאתם יוצאים לטיול רב משתתפים ואתם רוצים לנסוע בנוחות בעזרת שירותי הסעות וטיולים, הגיעה העת לבחון איך אנחנו רוצים לטייל, להיכן, כמה משתתפים ועוד פרטים שיעזרו לנו לבחור מאוחר יותר חברת הסעות.

כדי להתכונן היטב עליכם לארגן מראש את כל הפרטים ואלו הפרטים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתקשרים לחברות הסעות וטיולים.

כמות משתתפים/נוסעים, יעדי הטיול, עצירות בדרך, משך הטיול – יום? חצי יום? יומיים? שבוע?. עוד פרטים שצריכים לדעת הם: מקומות איסוף והחזרה של הנוסעים. אמצעים מיוחדים: מזגנים, מערכת רמקולים, מדריך/ה, טלויזיות, תאורה לשעות הלילה (לקריאה, למשל). כל אלו הם פרטים שחייבים להיות בידכם לפני שאתם מתקשרים לחברות הסעה ומתחילים לדבר איתן. ללא הפרטים הללו לא תקבלו הצעת מחיר, תוכלו אולי רק לקבל הערכת מחיר כללית.

הסעות וטיולים

 

בחירת חברות הסעות וטיולים:

מרגע שיש לנו את כל הפרטים החשובים אפשר להתחיל ולעשות טלפונים לחברות הסעות. עכשיו זה הזמן שלנו לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורנו. זה הזמן לשאול על כללי הבטיחות והביטחון של החברה,  זו העת לברר על אבזור האוטובוסים או המיניבוסים של החברה, ביטוחים, רישיונות עסק, זה הזמן לבחון חוזים/הסכמים של החברה ואפילו לבקש המלצות מלקוחות קודמים של החברה.

כמו כן, כדאי לחפש ביקורות ברשת על החברות שאתם בודקים ולראות מה  האזרחים שכבר השתמשו בשירותי ההסעות של החברה אומרם על השירות שלה.

נסיעה טובה ותהנו בטיול!