צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות וטיולים לקטנים וגם לגדולים

יש לכם רעיון נפלא, אתם רוצים שכולם יקחו בו חלק ויהנו ממנו. החלטתם לארגן טיול, אין ספק שזה רעיון שיגרור עוד ועוד משתתפים, כי יש לנו ארץ נהדרת ואם מזג האוויר יפה ונוח, אפשר לראות אותה היטב. הירוק של הצפון, המדבר של הדרום, הארכיטקטורה שבמרכז …

כעת יש לתכנן מסלול ויעדים, עצירות ביניים ומוקדי תיירות. אבל לאחר מכן מוטלת עלינו האחריות למצוא שירותי הסעות וטיולים שיעלו בקנה אחד עם הצרכים והרצונות שלנו, ומכאן מתחיל אתגר. אתגר קטן אבל עצום בחשיבותו. אפשר בהחלט לצלוח אותו ובלבד שבוחנים היטב מספר חברות וקיבלנו את כל התשובות הנכונות לשאלות שלנו.

הסעות וטיולים

הסעות וטיולים בדרך שלכם

השלב הזה של בחירת הסעות וטיולים הוא קריטי והוא יכול לקבוע את אווירת הטיול כולו. תחשוב על זה כאשר יוצאים לטיול חלק ניכר ממנו אנחנו מבלים בעצם בנסיעות: נסיעה אל היעד, עצירות ביניים, חזרה הביתה. מדובר בזמן לא מבוטל וחשוב שיהיה לנוסעים כיף, בטיחותי ונוח.

אתם צריכים לבחור חברת הסעות וטיולים שמתאימה לצרכים הייחודיים שלכם. למשל כמות המשתתפים יכולה לקבוע איזה סוג אוטובוס אתם צריכים –  אם יש בטיול שלכם מעט משתתפים אולי כדאי לשקול שכירת מיניבוס, אם יש לכם מספר רב של משתתפים אולי כדאי לשכור 2 אוטובוסים גדולים, אם המשתתפים מגיעים ממעמד גבוה אולי כדאי לחשוב על אוטובוס VIP.

גם האבזור של האוטובוס חשוב. בימים קרים מאוד או חמים מאוד חשוב למשל שיהיה מזגן תקין ופעיל. אם אתם אכן עומדים לנסוע לאורך הרבה מאוד זמן יש חשיבות לנוחות המושבים שבאוטובוס. אם אתם רוצים להפעיל או להסביר דברים שמהלך הדרך ליעדים אז כדאי שלחברה יהיו אוטובוסים עם מערכת שמע טובה, רמקולים איכותיים ואמצעי הגברה.

ארגון הסעות וטיולים הוא לא עניין של מה בכך, חשוב להיערך אליו מראש ולבחון אילו פרמטרים חשובים לכם בטיול שאתם מתכננים. רק לאחר שהחלטתם מה חשוב לכם החלו לבדוק חברות אוטובוסים עד שתמצאו את החברה המתאימה ביותר עבורכם. דרך צלחה וטיול נעים!