צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות חיילים

חברת מאיה תור מצדיעה לכוחות הביטחון וגאה להעמיד לרשותם הסעות חיילים בפריסה ארצית רחבה. ברשותנו צי רכבים עצום המונה כ- 160 כלים חדישים, ביניהם מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים בגדלים שונים. חברתנו שמה דגש מיוחד על בטיחות הכלים ועמידה בתקנים, וכמובן על הבאת החיילים בדיוק על פי הזמנים שנקבעו עימנו מראש.

 

מענה לכל צרכי היחידות

כידוע, הסעות חיילים נדרשות למגוון רחב של צרכים ומטרות, בין אם מדובר בנסיעות אל פעילות תרבות יום א' או יציאה לחופשות, ובין אם אלו צוות, מחלקה או פלוגה. אנו במאיה תור מכירים היטב את צרכי המפקדים והחיילים, ומסוגלים להעמיד לרשותם כלי רכב חדישים ונוחים במיוחד, החל מ- 16 ועד 53 מקומות. כל הרכבים שלנו עוברים בדיקות בטיחות שוטפות על ידי קציני בטיחות מורשים מטעם משרד התחבורה, ומצטיינים במצב תחזוקתי ומכאני מעולה עם מינימום תקלות. בנוסף, ברכבינו קיימים מערכות שמע מתקדמות ונגן CD להנעמת הנסיעה, וכמו כן מיקרופון להעברת הוראות והדרכות במהלך הדרך. זאת, בנוסף על מערכת מיזוג איכותית המאפשרת לחיילים ליהנות מנסיעה קרירה בקיץ וחמימה בחורף.

 

לא מתפשרים על מקצוענות

אנו מעמידים לרשות יחידות צה"ל באשר הן שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ראשית, כל נסיעה מפוקחת ומנוטרת על ידי מרכזי האיתור, השליטה והלוגיסטיקה שלנו, על מנת לספק מענה יעיל בזמן אמת לכל צורך או בעיה. שנית, נהגינו בקיאים לחלוטין בכבישי ישראל ובאתרים השונים, אפילו אלו שה- GPS לא מכיר, ויודעים כיצד לחסוך זמן ולהימנע מפקקים ועיכובים מיותרים. בנוסף, הנהגים אמונים על נסיעה בטוחה ושלווה על פי כל כללי הבטיחות, ויודעים היטב כי לחיילינו מגיע היחס הטוב ביותר שאפשר לבקש.

 

להזמנת הסעות חיילים

בין אם אתם צריכים הסעות חיילים לדרום, למרכז או לצפון, הרכבים החדישים והנהגים המסורים שלנו עומדים לרשותכם. נשמח לתאם עימכם את ההסעה הבאה, את לוחות הזמנים והמסלולים המדויקים, ולהביא אתכם בראש שקט אל היעד. לקבלת פרטים נוספים והזמנת הסעה, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו לנציגינו במוקד הטלפוני ב- 03-9650469.