צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות לאירועים – ככה זה שכל המשפחה ביחד.

 

כשיש אירוע משפחתי גדול אז השמחה וההתרגשות הם גדולים. אנחנו צריכים להספיק לארגן הכול, לדאוג לכל הפרטים וכמובן לדאוג לעצמינו, בעלי השמחה וגם לאורחים שהזמנו. בשנים האחרונות ענף האירועים העלה רמה אחת וכיום אלפי זוגות מתחתנים וחוגגים אחרים מזמינים שירותי הסעות לאירועים שלהם. משמעות הדבר שהרף עלה אבל זה לא רף מיותר שמטרתו לנקר עיניים, יש משהו מאוד חשוב שארגון הסעות לאירועים שנוגע לבטיחות, לאפשרות של החוגגים לשתות אלכוהול בכיף מבלי לחשוש לעלות על ההגה לאחר האירוע, זה דאגה לחוגגים מהגיל השלישי שלא תמיד מוצאים דרכים להגיע לאירוע אבל יש לשכירת חברות אוטובוסים עוד יתרון והוא נעוץ במשפחתיות – עם הסעות לאירועים כל המשפחה ביחד לאורך כל זמן האירוע ואפילו קצת לניו וקצת לאחריו.

הסעות לאירועים שבה כל המשפחה משתתפת מאפשר להתחיל את השמחה כבר בנסיעה אל האירוע ואין כיף גדול מזה (ובלבד ששומרים על כללי בטיחות הנוסעים ולא מתפרעים, כמובן).

 

מעבירים את הנסיעה לאירוע בכיף!

 

את הנסיעה לאירוע אפשר להעביר בכל מיני דרכים כיפיות, ובעצן להתחיל את האירוע הרבה לפני שהוא מתחיל. אפשר לארגן חידות, שירים בצוותא, צפייה בסרטים, לספר בדיחות ועוד כל מיני פעילויות נפלאות שאפשר לערוך בתוך אוטובוס.

 

בטיחות מעל הכול, כלל ברז.

 

 

את כל הכיף הזה אפשר לעשות בתנאי שדואגים לבטיחות, שכן הבטיחות כפי שמציעה הכותרת היא מעל הכול. בטיחות הנוסעים אינה עניין של מה בכך וכולנו היינו רוצים שהאורחים שחגגו איתנו יחזרו הביתה בשלום עמוסים בחוויות טובות וחיוביות.

לשם כך עלינו לבחור חברת הסעות לאירועים שהיא לא פחות ממנוסה ומקצועית. על כן, לפני שאתם משכירים חברת הסעות עליכם לבחון היטב את טיב החברה ולעמוד על איכות השירות שלה. יש לבדוק האם החברה פועלת ברישיון, שיש לה את כל הביטוחים הנדרשים ואפילו ביטוחים שהם אקסטרה, יש לשאול על תדירות בדיקת בטיחות שבודק את האוטובוסים, את טיב הנהגים, אם אפשר כדאי לבקש המלצות ולחפש תגובות ברשת אודות החברה ולדאוג שאתם בחרתם בחברה הטובה ביותר לאירוע שלכם.

שירותי הסעות לאירועים