צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות לאירועים מיוחדים במיוחד!

חתונה? ברית? בר מצווה? יום נישואין? כל האירועים האלו הם אירועים מיוחדים מאוד בחיי כולנו. בדרך כלל הם חד פעמיים ולא ניתן לשחזר אותם. תחשבו על זה, אירועים כמו ברית או בת מצווה אלו אירועים מיוחדים ויש לנו רק הזדמנות אחת לחגוג אותם. אנחנו רק פעם אחת בני 8 ימים ורק פעם בני 12 או 13. האירועים האלו תמיד מביאים להתרגשות וכולנו רוצים להפיק אירוע בלתי נשכח. אנחנו דואגים לכל הפרטים ובתוך כל הבלגן אנחנו נדרשים גם לחשוב על טובת המשתתפים וכיום הדרך הכי מקובלת לעשות זאת היא על ידי סידור וארגון של הסעות לאירועים.

הסעות לאירועים מיוחדים וגדולים הפכו כמעט נורמות היום ואין זה מפליא, זה הופך את החיים של האורחים לקלים יותר ומסיר מהם ומן המארחים הרבה מאוד דאגות. מתלבטים באם להשכיר שירותיהן של חברת הסעות אוטובוסים? החלטנו לרכש עבורכם כמה סיבות טובות מדוע כדאי גם לכם לשכור את שירותי של חברת הסעות לאירוע שלכם. ובעזרת מידע זה תוכלו לבצע תהליך קבלת החלטות מושכלת יותר ומתאימה יותר.

חברות הסעה לאירועים – ההחלטה בידיים שלכם.

אז כפי שציינו יש לא מעט סיבות מדוע שירותי הסעות  לאירועים הפכו לכל כך פופולאריים. אנחנו ננסה לעמוד עכשיו על רוב הסיבות האלו במטרה שתוכלו לקבל את ההחלטה האופטימאלית לכם, לתקציבכם, לסוג האירוע שלכם ולאופי האורחים.

סיבה ראשונה היא הנהיגה הבטוחה. אנחנו יהודים ואנחנו יודעים ואוהבים לשמוח. שתיית אלכוהול היא חלק בלתי נפרד מכל השמחה הזו. המצב היום הוא בישראל שאפילו כוסית קטנה יכולה לסכן את חיי הנהגים ויש חוקים מאוד נוקשים בישראל נגד שתיית אלכוהול ונהיגה. לכן כאשר מסתייעים בשירותי הסעות לאירועים שהם מקצועיים ובטיחותיים האורחים שלכם יוכלו לשתות כמה שירצו מבלי לעשות חשבון, כי הם ידעו שיש מי שמחזיר אותם הביתה. וידוע שיש קצת אלכוהול באוויר האווירה הרבה יותר משוחררת ושמחה.

סיבה שנייה היא בטיחות. אם תבחרו חברת הסעות מקצועית שמקפידה על בטיחות ללא פשרות, הרי שיש לכם ערובה שכל האורחים יחזרו הביתה בשלום. יש חברות הסעות רבות בארץ וחשוב לבחור חברה אמינה ובטיחותית.

סיבה שלישית – דאגה לאורחים. האורחים יעריכו אתכם מאוד אם הם ידעו שאתם דואגים להם, לנוחות שלהם ולרווחתם. וזה בעצם מה שקורה כאשר משכירים את שירותיה של חברת הסעות

סיבה רביעית – חניה. כולנו מכירים היטב את בעיות החניה שיש לנו בצמוד לאולמות אירועים וגנים, במיוחד אם האירוע נערך בעיר מרכזית ושוקקת. שירותי הסעות יכולים גם לחסוך בעיות וטרדות עם חניה וגם לחסוך כסף שיוציאו אורחים על חניה. אורחים לא אוהבים לשלם באירועים על חניה כי זה עוד הוצאה בנוסף להוצאות על המתנה.

 

הסעות לאירועים מיוחדים במיוחד!