צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

 

הסעות עובדים בדיוק רב

 

חברות רבות במשק הישראלי זקוקות לשירותי הסעה מדי יום עבור העובדים. מפעלים, משרדים, חברות הייטק ומוסדות רבים בכל הארץ נעזרים בחברת הסעות על מנת להסיע בבטחה וביעילות את העובדים בשעות הבוקר המוקדמות ובחזרה לאחר סיום העבודה. כאשר מחפשים חברה מקצועית המציעה הסעות עובדים כדאי להכיר את מאיה תור המציעה ניסיון עשיר ההיסעים וזוכה למוניטין גבוה בענף ההיסעים בגלל איכות השירות, הדייקנות והזמינות הגבוהה. החברה מציעה מערך אוטובוסים ורכבי היסעים שונים ומתאימה את השירות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. השירות ניתן בכל הארץ, מצפון עד דרום, ולאורך כל שעות היום בהתאם לדרישות הלקוח.

 

מתחייבים לדיוק ומגיעים תמיד בזמן

 

ישנם שיקולים רבים לבחירת חברת הסעות עובדים כאשר השיקול המרכזי הוא הדיוק. זמן שווה כסף ולכן חברת ההיסעים נדרשת להתחייב לעמידה בלוחות זמנים מוגדרים מראש. על נהג האוטובוס או המיניבוס להתייצב בזמן לעבודה על מנת להגיע בדיוק רב לנקודות האיסוף השונות בדרך למקום העבודה. חשוב לציין כי ניתן לתאם איסוף מבתי העובדים או מנקודות איסוף שונות בדרך כאשר צוות חברת ההיסעים מסייע לחברה לתכנן את נקודות וזמני האיסוף כדי להבטיח את הגעת העובדים למפעל או למשרד בדיוק בזמן וללא עיכובים. בכל בעיה מקבל הלקוח עדכון ובמידה ורכב ההיסעים מתקלקל או נתקע תשלח חברת ההיסעים רכב אחר לאיסוף העובדים.

הסעת עובדים

 

מוקד הסעות טלפוני

 

חברת מאיה תור היא חברת הסעות ידועה בכל הארץ שמציעה מערך הסעות עובדים מתקדם הכולל מוקד טלפוני זמין מסביב לשעון.

כך יכול הלקוח לשנות במהירות זמני הסעה או לבקש רכב גדול יותר בגלל הצורך לאסוף יותר עובדים ביום מסוים. החברה מציעה נציג שירות קבוע העובד מול הארגון או המוסד כדי להבטיח שירות יעיל ומענה מקצועי ואיכותי לכל צורך חדש ולכל בעיה או בקשה.

כאמור, חברת הסעות עובדים נמדדת לאורך זמן ועיון קל ברשימת הלקוחות של חברת מאיה תור מעיד על איכות השירות וניתן להבין מדוע חברות הייטק, ארגונים ביטחוניים, מפעלים מובילים ומוסדות רבים בכל הארץ בוחרים את שירות ההסעות של מאיה טוב מדי שנה.