צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות עובדים למקומות העבודה

כמעסיק גדול אתה צריך לחשוב על טובת העובדים שלך, כפי שמעסיקים רבים במשק הישראלי עושים ומציעים לעובדים שלהם תנאים טובים יותר. זה מגיע בדמות הטבות, תנאים סוציאליים משופרים וגם הסעות לעובדים.

הסעות עובדים הם בדיוק אותו רעיון נפלא שיכול לתת לעובדים שלך את המעטפת הסוציאלית שהם צריכים כדי להרגיש שיש מי שדואג להם. איך זה עוזר, אתם בוודאי שואלים אז הנה כמה יתרונות שיש למעסיקים שמציעים שירותי הסעות לעובדים שלהם.

אך לפני שנעבור ליתרונות נפרט באילו מצבים המעסיק זקוק לשירותי הסעות עבור העובדים שלו. יש כמה מקרים שבהם מעסיק זקוק לשירותי הסעות – יש מעסיקים שמדי בוקר מציעים אוטובוסים שיביאו את העובדים למקום העבודה. זה קורה בעיקר במקומות עבודה גדולים עם משאבים גדולים. בנוסף, כאשר יש ימי כיף, טיולים, כנסים וכו'.

יתרונות הסעות העובדים:

יש לא מעט יתרונות להסעות של עובדים למקום העבודה ננסה למנות את רובם בשורות הבאות:

דבר ראשון וחשוב למעסיקים אם הם מארגנים הסעות לעובדיהם הם יכולים ליהנות מהחזר הוצאות. כלומר שירותי ההסעות הם הוצאה מוכרת. עוד יתרון גדול שיש לסידור כזה הוא שהמעסיק יכול להיות בטוח שכול העובדים יגיעו בשעה קבועה לעבודה, תודות להסעות המסודרות. במקרה כזה, זה יתרון גדול מאוד. עוד יתרון הוא הנוחות שלה זוכים העובדים עצמם. הם לא צריכים רכב צמוד, הם לא צריכים לדאוג להסעות, הם נהנים מנוחות ומחיים נטולי דאגות.

עוד יתרון הוא דווקא סביבתי. תחשבו על מפעל גדול שכל אחד מן העובדים שלו מגיע אל העבודה עם רכב. לעומת זאת מפעל שדואג להסעות עובדים שמרכז הרבה עובדים באוטובוס אחד בעצם תורם באופן משמעותי לאיכות הסביבה שלנו.

אם כן, יש לא מעט יתרונות וסיבות טובות כמעסיק להעניק לעובדים שלך את הצ'ופר הזה של הסעות ואם מדובר בעסק קטן או בינוני אפשר להציע שירותי הסעות לחלק מן העובדים עש תגדלו. בכל מקרה, כמעסיקים החובה שלנו לדאוג לעובדים שלנו ולרווחתם ולעשות הכול כדי שיהיה להם כיף לבוא לעבודה בכל בוקר!

הסעות עובדים