צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות עובדים מאורגנות מטעם מקום העבודה

זה לא עניין חדש אבל הוא בוודאי צובר יותר ויותר תאוצה – הסעות עובדים למקום העבודה, הממומנת על ידי החברה/המעסיק. פעם זה היה פריבילגיה של חברות גדולות מאוד או חברות ציבוריות, היום הדברים שונים לבלי היכר ואנו עדים לחברות פרטיות שמעניקות את הפריבילגיה הזו לעובדיהן.
יש לא מעט סיבות בעטיין מעסיקים בוחרים לספק שירותי הסעות עובדים, ננסה לעמוד על העיקריות שבהן בשורות הבאות:

ידידותיות לסביבה

הנזק שנגרם עקב פליטת אדי הדלק לאוויר הוא הרסני לכדור הארץ. אלפי מאמרים מוכיחים זאת בסרה ארוכה של מחקרים, כולם נערכו בעשורים האחרונים. הסביבה שלנו חשובה לנו ובוודאי שאנחנו רוצים לשמר אותה גם לדורות הבאים. הסעות עובדים מסייעות לכל אח מאיתנו לשמור על איכות האוויר שאנחנו נושמים ומקטינים את זיהום האוויר הנגרם אילו כל עובד היה מגיע למקום העבודה ברכבו הפרטי.

חסכון בעלויות

המחיר של הדלק ממשיך להאמיר, מדי חודש. ההוצאות של העובדים ושל המעסיקים על הוצאות נסיעות לעבודה וממנה. עבור עובדים רבים ההוצאות שהם משקיעים על מנת להגיע אל העבודה וממנה לא זוכים לכיסוי המלא וכך יוצא שעובדים משלמם מכיסם כדי להגיע לעבודה וממנה הביתה. מן המעביד המצב לא ממש שונה, בסיכומו של עניין המעסיק מוציא לא מעט כסף על הוצאות הנסיעות (דלק, חניה וכו') של עובדיו. מעסיקים רבים הבינו שכדי לחסוך בהוצאות החברה בד בבד עם הענקת תנאים נוחים לעובדיהם, עליהן לחשוב אחרת – לחשוב על הסעות עובדים למקום העבודה וממנו. בדיוק מסיבה זו חברות רבות מספקות לעובדים שלהן את השירות הנפלא הזה. עוד היטב בהקשר הזה הוא שעם הסעות עובדים מאורגנות בעזרת חברות הסעה לא צריך המעסיק להתעסק עם חברות ליסינג על כל המשתמע על כך – הסעות עובדים חוסכות המון כסף למעסיקים. נקודה!

יעילות

עם שירותי הסעות עובדים המעסיקים מרוויחים. לא עוד תירוצים של עובדים על בעיות עם רכב או בעיות עם תחבורה ציבורית, פחות היעדרויות של עובדים ויותר יעילות בחברה. לצד כל זאת, גם העובדים מרוויחים ונהנים משירות שהוא פריבילגיה. הם לא צריכים לחשוב על דרכי הגעה וביכולתם להיות הרבה יותר יצרנים ופרודוקטיביים.

הסעות עובדים