צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות פרטיות – אתכם לאורך כל הדרך.

כולנו מכירים את שירותי ההסעות "הציבוריות". אנחנו מסתייעים בהם בתוך הערים ובינן לבין עצמן ונראה שהן חלק אינטגראלי מנוף ילדותינו וחיינו הבוגרים. רובנו נסענו עם הסעות אוטובוסים לצבא, לסרט מחוץ לעיר, לעבודה אך בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחילים להתוודע לשירותי הסעות פרטיות וליתרונותיהן. אם אתם נמנים על אותם אנשים שטרם הכירו את שירותי ההסעה הללו, אלו הפרטיים, כדאי לכם להכיר אותם, ייתכן מאוד שבהמשך הדרך תזדקקו להם.

הסעות- מאיה טורס

חברות הסעות פרטיות שעומדות לשירותכם

חברות כאלו הם חברות שעומדות בפני עצמן. אין להן קשר לגופים שונים, בוודאי לא לגופים ציבוריים. הן עסק לכל דבר ועניין ועליהן להשיג רישיונות, ביטוחים, נהגים, קציני בטיחות וכמובן בבעלותן צי אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, טרנזיטים וכן הלאה.

גם השירותים של חברות הסעות אלו שונים מאלו של חברות כגון אגד, דן או מטרופולין. לחברות הסעה פרטיות יש שירותים מקיפים למגזר הפרטי, ביניהם ניתן לציין את הבאים:

הסעות לעובדים – חברות רבות בישראל נוהגות להעניק לעובדיהן שירות הסעה למקום העבודה. זה קורה במפעלים גדולים, מוסדות וחברות שלהן מספר רב של עובדים. חברת ההסעות במקרים אלו עובדת מול ראשי החברות והשירות הוא אישי ומותאם לצרכיהם של העובדים ושל החברה. כל הצדיים זוכים משירותי ההסעות הללו – גם ההנהלה, שנהנית מנוכחות של עובדיה וגם העובדים, שלא צריכים לדאוג לסידורי הסעה למקום העבודה ולתשלומים על ההסעות.

הסעות תיירים – הסעות תיירים בוודאי מוכרות לכם, אם הייתם בחו"ל בטיול מאורגן או בארץ. אם לא, בוודאי לא פעם בעת שנהגתם בכביש ראיתם אוטובוסים עמוסים בתיירים נעים על הכביש בדרכם לאטרקציה הבאה או לאיזה מקום קדוש. הסעות תיירים נועדו לתיירים המגיעים מן החוץ והן לתיירי פנים. טיולי משפחות, תלמידי בית ספר שנוסעים לטיול השנתי אלו הם רק חלק מהשירותים ויש עוד רבים.

הסעות לאירועים – זה טרנד יחסית חדש והוא הפך לרווח מאוד. הסעות לחתונה, לבר מצווה או בת מצווה, הסעות לברית, הסעות לכותל. אנשים פרטיים שעומדים לערוך אירוע ודואגים לנוחיותם של החוגגים נוטים בשנים האחרונות להשכיר את שירותיהן של חברות הסעות פרטיות על מנת שנהגיהן יביאו ויחזירו את האורחים והחוגגים אל האולם/הגן וממנו הביתה – בבטחה