צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות פרטיות זמינות לכל אחד היום.

 

פעם הסעות היו עניין השמור למוסדות. מאז עברו הרבה מים בירמוך והיום כמעט כל אחד מאיתנו עלול להזדקק לשירותי הסעות לפחות פעם בחיים. זה יכול להיות עבור טיול שאתם מתכננים לקבוצה של חברים או מכירים. זה יכול להיות הסעות לאירועים למשל עבור האורחים בחתונה שלכם ובמקרים רבים נוספים.

אפשר לחלק את שוק ההסעות הפרטיות ל-2 קבוצות עיקריות. קבוצה אחת היא המגזר המוסדי, העסקי והציבורי והקבוצה השנייה היא לקוחות פרטיים.

 

הסעות עבור לקוחות פרטיים

 

כפי שציינו תחום זה הוא הרענן והחדש ביותר וכולו מוקדש לסקטור הפרטי: לי ולך. על פי רוב יהיה אלו שירותי הסעות חד פעמיות או זמניות והמטרות העיקריות של שירותי הסעות למגזר הפרטי הן: הסעות לאירועים פרטיים: חתונה, ברית, בר מצווה או בת מצווה, מסיבות רווקים או מסיבות רווקות וכו'. כמו כן הסעות לטיולים ברחבי הארץ המאורגנות על ידי פרטיים נכנסות לקטגוריה הזו.

הסעות עבור לקוחות מוסדיים

חברות אוטובוסים רבות מעניקות שירותי הסעות לחברות, עסקים ומוסדות ואלו יהיו על פי רוב שירותים קבועים ומתמשכים. כך למשל, חברות תיירות שעובדות עם חברות הסעה יהיו בקשר ארוך טווח עם חברות הסעות, כך גם חברות שמציעות הסעות לעובדים למפעלים או למשרדים וכך זה גם עם בתי ספר ומוסדות חינוך שמעניקים שירותי הסעות לתלמידים.

בחירת חברות הסעה בצורה הטובה ביותר:

בין אם אתם צריכים שירותי הסעות לצרכים פרטיים או לצרכים עסקיים, שירות קבוע ומתמשך או זמני או חד פעמי חשוב שתבחרו את חברת ההסעות שלכם היטב. יש חשיבות לבטיחות האוטובוסים ולניסיונם של הנהגים ויש חשיבות לנוחות ולשירות שנקבל.

המלצה שלנו, בקשו המלצה מחברים או קרובים על חברות אוטובוסים. אם אין לכם מכר כזה אז פנו לרשת האינטרנט. חפשו שם חברות הסעה וראיינו כמה מהן. קבלו הצעות מחיר מכמה חברות ועברו על פרטי הביטוחים שיש להם ואמצעי הבטיחות. כמו כן, שאלו מה קורה במקרה של תקר או תקלה ומה מצב האוטובוסים. אם אתם זקוקים לאבזור מסוים, וודאו שהחברה תוכל לספק לכם אותו ללא כל בעיה.

הסעות פרטיות