צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות תיירים במיוחד עבורכם

 

יש רגעים בחיים שאנחנו נזקקים לשירותים מיוחדים שעד עכשיו בכלל לא היינו מודעים להם, במלוא מובן המילה. אנחנו מדברים על הסעות תיירים. בדרך כלל מסדרים את ההסעות עברנו, אם זה בבית הספר, בעבודה, בטיולים שנתיים, אבל לעיתים אנחנו רוצים ליזום משהו או להשתתף בניהול של פרויקט מסוים שדורש מאיתנו להתוודע לתחם של הסעות תיירים.

אז אם אינכם "משופשפים" בנושא, וזה בסדר אל להיות בקיאים בזה, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה היא תחשוף אתכם לתחום מאוד מבוקש שנמצא בעלייה מתמדת במגזר הפרטי.

נתחיל באבחנה. ראשית יש להבחין בין שירותי הסעות לתיירות פנים לעומת תיירות הבאה מחו"ל. תיירות פנים פירושה טיולים וסיורים בארץ של ישראלים, אזרחים, ותושבי מדינת ישראל. בוא ניקח דוגמה כדי להמחיש. אם ברצונכם לארגן טיול לכמה משפחות בגליל, אתם בוודאי תדרשו לשכור שירותי הסעות תיירים עבור טיול זה. לעומת זאת תיירות חוץ פירושה שירותי הסעות למבקרים שמגיעים מחו"ל. אתם בוודאי מכירים את הטיולים השנתיים של מבקרים נוצרים שמגיעים לישראל כדי לראות היכן חי וגדל ישו, הנביא שלהם. ארגון ההסעות יכול להתבצע על ידי אנשים שגרים בארץ או על ידי גורמים בחו"ל.

 

הסעות תיירים במיוחד עבורכם

אז מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים הסעות תיירים?

 

בין אם אתם מעוניינים בשירותי הסעות לתיירים שמגיעים מחו"ל ובין אם אתם זקוקים להסעות עבור תיירות פנים, יש כמה דברים שחייבים לבדוק לפני שסוגרים הסכם עם חברות ההסעות. הנה רשימה של חלק מהדברים שחייבים להיות בשירות ההסעות שתבחרו:

נוחות. לא תרצו לטרטר את המשתתפים באוטובוסים שאינם נוחים, נכון? אז הנה כמה דברים שחשוב לבדוק: מזגנים עובדים ופעילים, מושבים נוחים ומרווחים, מערכת שמע פועלת, מסכים, תאורה גם לשעות הנסיעה בלילה ותא מטען גדול שיכול להכיל את כל המזוודות והתיקים של המשתתפים.

בטיחות. גם נושא הבטיחות הוא חשוב, הוא אפילו חשוב יותר מהנוחות שלנו. אי אפשר להפקיר את הבטיחות של המשתתפים ויש לוודא את הדברים הבאים: שמדובר בחברה מוכרת על ישי רשויות המס והמדינה. שיש לנהגים שבחברה רישיונות מתאימים, שיש קצין בטיחות שמוודא על בסיס תקופתי תכוף שהאוטובוסים תקינים ובטיחותיים, אישור להסעות המוניות ואפילו מומלץ לבקש המלצות מלקוחות שכבר נסעו עם חברת ההסעות שבחרתם.