צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות תיירים בתנאים הטובים ביותר

 

הסעות תיירים פנים וחוץ נועדו בעיקר לטיולים ברחבי הארץ. בהיותן מיועדות לנופשים המעוניינים ליהנות ולהתפנק במהלך הטיול, חשוב לבחור בחברה המספקת הסעות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר.

 הסעות תיירים בתנאים הטובים ביותר

אבל לפני הכל- בטיחות

 

למעשה, הקריטריון הראשון שיש לבחון בעת בחירת הסעות תיירים הוא נושא הבטיחות. לשם כך יש לוודא כי מדובר בחברה המחזיקה בכל האישורים והרישיונות הנדרשים בחוק. לאחר מכן, עליכם לבדוק כי רכבי החברה הינם משנות ייצור ומדגמים חדשים, ועוברים בטרם נסיעות את כל בדיקות התחזוקה והבטיחות הנחוצות.

 

נוחות הנסיעה

 

לאחר בחינת נושא הבטיחות, יש לוודא כי מדובר בהסעה נוחה, מרווחת, יוקרתית ומפנקת. הווה אומר, שהרכב יצויד בכיסאות נוחים ולא צפופים עם הרבה מרחב לרגליים, ועם אפשרות לכוונן את המושב. כמו כן, כדאי לבדוק שברכב יש הרבה מקום למטען בחלל הנוסעים, וכמובן שבתא המטען עצמו. מעבר לכך, יש לדאוג כי יסופק רכב נקי עם מזגן תקין ואיכותי, תאורת לילה, ומערכות אודיו, וידאו וכריזה איכותיותהכוללותמסכיטלוויזיהבקדמתובאמצעהאוטובוס. יש לציין כי ניתן למצוא גם הסעות תיירים יוקרתיות, בין היתר עם מסך מגע לכל מושב, מיני בר, כורסאות מעור ומכונת קפה.

 

נהג ההסעה

 

יש לוודא כי הנהג שנבחר להסעה הינו דובר אנגלית שוטפת, ועדיף מי שדובר את שפתם המקומית של הנוסעים. כמו כן, כדאי לברר שמדובר בנהג אדיב ומנוסה בתחום התיירות, המכיר את כבישי הארץ, חניונים ומסעדות דרכים טובות. וכמובן, נהג שמכיר את האתרים והיעדים השונים המתוכננים במסלול הטיול.

 

זמינות ועמידה בלוחות זמנים

 

במרבית המקרים, ובייחוד כשמדובר בתיירות חוץ, טיול בישראל מאופיין בלוחות זמנים מאוד דחוסים ואינטנסיביים. לכן, חשוב לבחור בחברת הסעה מוכרת ואמינה המסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה, מספקת הסעות משדה התעופה ומבית המלון, ומחכה בזמן לקבוצה בכל נקודת ציון מתבקשת. כמו כן, יש לוודא כי במקרה של תקלה החברה מסוגלת לספק באופן מיידי רכב חלופי. מעבר לכך, חברה מקצועית ומנוסה יכולה לסייע בתכנון מסלול אשר יעקוף כבישים עמוסים, ואפילו בשריון מקום חניה בסמוך לאתר המבוקש.