צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

 

הסעות תיירים לכל הארץ

 

תיירים רבים מגיעים לישראל מדי שנה ונהנים מאתרים מעניינים בכל הארץ כמו העיר העתיקה והכותל המערבי בירושלים, מצדה וים המלח, אילת, חופי הים והמוזיאונים בתל אביב, מקדש הבהאים בחיפה, הירדנית והכנרת ועוד. ישראל היא גן עדן לתיירים ויש בה אטרקציות נפלאות, מעניינות ומרתקות. חברות התיירות עובדות עם חברות הסעות תיירים כמו מאיה תור, מהחברות המובילות בארץ בתחום ההיסעים, החברה מתמחה בהסעות וטיולים ומציעה מערך מתקדם וצי רכבי היסעים הכולל בין היתר אוטובוסים מפוארים וחדישים, מידיבוסים עם מושב למדריך ומיניבוסים מאובזרים היטב ונוחים.

 

מכירים כל שביל בארץ

 

חברת הסעות מציעה שירות איסוף התיירים מרגע הנחיתה בבן גוריון ולאורך כל המסע והטיול המרתק ברחבי הארץ. נהג מקצועי ומנוסה לוקח בבטחה ממקום למקום את התיירים ומעניק להם שירות אדיב ואיכותי כדי להנעים את זמנם ועל מנת לספק עבורם מענה מהיר לכל בקשה ומשאלה. חשוב לדעת כי צוות הנהגים של חברת מאיה תור עובר הכשרות מקצועיות בתחומי נהיגה ושירות, וכל הנהגים מכירים היטב את כבישי הארץ ואת כל הפינות היפהפיות ובהן גם פניני טבע נסתרות.

 

חוויה נעימה לכל התיירים

 

חברות תיירות רבות בוחרות לעבוד לאורך שנים עם חברת מאיר תור בגלל ניסיונה הרב, צוות הנהגים האדיב והאכפתי, ובגלל צי האוטובוסים ורכבי ההיסעים החדיש והאיכותי. לחברה צי של כ- 200 אוטובוסים ומיניבוסיםומוקד טלפוני זמין מסביב לשעון. ניתן לתכנן מראש את הטיול בארץ יחד עם חברת התיירות ובמידת הצורך ניתן לשנות מסלולים לפי החלטת חברת התיירות ותוך מענה מהיר וגמיש מצד מאיה תור.

חשוב לציין כי כל רכבי ההיסעים של החברה חדשים ומתקדמים, הרכבים מתוחזקים בקפידה ועוברים טיפולים בזמן על מנת להבטיח את שלומם של התיירים המגיעים לטייל בארצנו. כמו כן, לחברה אוטובוסים תייריםVIP  עם מערכת שמע משוכללת הכוללת מיקרופון ומערכת מולטימדיה באמצעותה ניתן להקרין סרטים במהלך הנסיעות כדי להנעים את זמנם של התיירים. ישנם דגמים מפוארים של אוטובוסים עם מיזוג עוצמתי, התקני USB המאפשרים להטעין טלפונים חכמים בזמן הנסיעה, אינטרנט אלחוטי ומושבים מרופדים, ודגמים מסוימים מצוידים בבר קפה ומסכי פלזמה איכותיים.

 הסעות תיירים לכל הארץ