צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות תיירים – לשירותכם!

ישראל מושכת אליה תיירים מכל העולם. זה המקומות הקדושים הרבים, האטרקציות הנפלאות והמתחדשות, אתרי הבילוי והפנאי והתרבות הענפה. גם תיירות הפנים שלנו ראויה לציון. בחגים ובחופשים בתי ישראל אורזים את התיקים ויוצאים אל כל הטבע הנפלא, מסלולי הטיולים ומוקדי התיירות הנפלאים שארת הקודש מציעה.
במקרים כאלו אפשר לבחור מבין כמה אפשרויות: אפשר לבחור הסעות תיירים מסודרות או לעשות את הטיול באופן עצמאי עם הרכב הפרטי שלנו. הפרמטרים העיקריים שקובעים במה נבחר הם בדרך כלל: כמות המשתתפים בטיול, האם אנחנו תיירי פנים או תיירים המגיעים מחוץ לארץ והמחיר.

כאשר מדובר בטיול של מספר רב של משתתפים וכאשר מדובר בתיירים שבאים מחו"ל לרוב נבחר שירותי הסעות תיירים ואין זה פלא – הם מורידים מעימנו הרבה מאוד דאגות ומאפשרים לנו ליהנות מטיול נפלא ובטוח לכל יעד שנבחר.

הסעות תיירים מתאפשרות תודות לחברות הסעות אוטובוסים שפזורות בארץ. אז מה חברות הסעות תיירים מציעות לנו ומדוע כדאי לבחור בהן כדי לטייל בכיף? מיד נגלה….

חברות הסעות תיירים – מה הן מציעות לנו?

מבחר כלי רכב – חברות הסעות מקצועיות ומהימנות יציעו לנו התאמה מושלמת לצרכים שלנו. אם כמות התיירים היא גדולה הן יציעו לנו אוטובוסים, אם כמות התיירים קטנה אולי אפשר להסתפק במיניבוס.

איכות כלי הרכב – אנחנו חיים בעידן טכנולוגי משופר, כלי רכב לרבות אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים וטרנזיטים של היום לא דומים לאלו שהכרנו פעם. הרכבים של היום מצויידים בכל מה שצריך כדי ליהנות מנסיעה נעימה, מרווחת ונוחה. מזגנים, מושב נוח ומרווח, אפשרות להשכיב את המושב מבלי להטריד את התייר שיושב מאחור, מעברים גדולים, מערכת שמע איכותית, טלוויזיות, חיבור לאינטרנט ועוד אביזרים שיעשו את הנסיעה לחוויה בפני עצמה ולא רק אמצעי להגיע באמצעותו ממקום למקום.

נגישות כל יעד – הסעות תיירים על ידי חברה מקצועית פירושה שהחברה יכולה להביא אותנו לכל מקום שנבחר בשעה שנבחר. חברות הסעה מקצועיות יסייעו לנו להגיע לכל יעד בכל שעה שנבחר ואולי אף ייעצו לנו ויעזרו לנו לתכנן טוב יותר את הטיול שלנו. הן יודעות את כמות הזמן הנדרשת להגיע לכל יעד, כמות הזמן שראוי להשקיע בכל מקום ואתר ובעזרתם אפשר לתכנן טיול הרבה יותר ריאלי ונעים.

הסעות תיירים