צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

הסעות תלמידים רק עם חברת הסעות מקצועית

 

השינוי הגיע רק בשנים האחרונות, יותר ויותר מוסדות חינוך למיניהם מציעים שירותי הסעות לתלמידים אל מוסדות החינוך ומהם הביתה.את הרעיון הזה שאבנו ככל הנראה מארצות הברית. מי מאיתנו לא זוכר בסרטים את אותו אוטובוס צהוב אמריקני שממתין לתלמידים בתחנות ההסעה ומוריד מההורים כל כך הרבה דאגות. אז נכון הסעות תלמידים בישראל בדרך כלל לא נערך באוטובוס הצהוב והמוכר, אבל זה רק קוסמטיקה. נכון להיום רוב מוסדות החינוך בישראל מציעים הסעות עבור הסטודנטים והתלמידים שלהם בחינוך היסודי והתיכוני, ואנחנו הנהנים העיקריים מהשינוי הנפלא הזה. שירותי ההסעות של האוטובוסים ניתנים לאורך כל השנה, גם כאשר יוצאים לפעילויות מחוץ לכותלי בית הספר לטיולים, הצגות או הרצאות וגם מדי יום, כאמור, מהמוסד החינוכי וממנו.

 

הסעות תלמידים רק עם חברת הסעות מקצועית

 

 

 

 

חברות הסעה מקצועיות עבור הילדים שלנו

 

עד כאן כל מה שפירטנו נשמע נפלא. עכשיו נשאלת השאלה הגדולה האם הילדים שלנו בטוחים? האם אנחנו מפקידים את חייהם של התלמידים בישראל בידיים הכי מקצועיות?

כהורים, אנחנו רוצים לדעת שהסעות התלמידים אינן הפקר. הסעות אלו חייבות להתבצע על ידי חברת הסעות מקצועית, בטוחה ואמינה. אז איך עושים זאת? הנה כמה דברים שכדאי לבחון לפני שמסכמים על חברת הסעות לתמידים זו או אחרת.

  • אמצעי בטיחות הם בראש סדר העדיפויות. חגורות בטיחות, בלמים תקינים, רישיון הולם, רישיון עסק מתאים, הקפדה על נהלי תקינה, קציני בטיחות כחלק ממערך חברת האוטובוסים, בדיקות שגרתיות תכופות של צי האוטובוסים אלו הם רק חלק מהאלמנטים שיכולים להעיד על הסטנדרטים שעל פיהם נוהגת חברת האוטובוסים כאשר היא מסיעה תלמידים וכדאי לעמוד על פרמטרים אלו לפני שאתם חותמים עם חברת הסעות.
  • חדישות האוטובוסים – תשאלו כל מומחה תעבורה והוא יגיד לכם את המשפט הבא, ככל הכלי הרכב חדישים יותר, כך הם יהיו טובים יותר, בטוחים יותר ונוחים יותר. באיזה רכב הייתם רוצים שהילד שלכם ייסע, כזה שנמצא על הכביש שנים? או רכב חדיש שכולל את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים? התשובה ברורה לכל.
  • שירות – זהו פרמטר נוסף וחשוב לא פחות. חשוב שחברת ההסעות תהיה קשובה לצרכים שלנו, לאילוצים שלנו ותוכל לתת מענה מיידי לכל בעיה או אתגר, לא משנה כמה הוא מורכב.