צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

חברות אוטובוסים לדרך צלחה

כאשר אנחנו מארגנים טילים, אירועים או חוויות ואטרקציות, ואין זה משנה עבור איזה קהל יעד, אנחנו רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שאנחנו בוחרים חברות אוטובוסים אחראיות, כאלו שניתן לסמוך עליהן ועל נהגיהן בעיניים עצומות כאלו שישיבו אותנו בשלום הביתה. נכון להיום יש מספר חברות אוטובוסים בישראל שמעניקות שירותי הסעות, חלקן מתמחות בתחומים מסוימים למשל הסעות תלמידים או הסעות עובדים, חלקן, בעיקר הגדולות שבהן, מציעות מגוון רחב של שירותים, ביניהם: שירותי הסעות לתלמידים, לעובדים, לטיולים, לאירועים ועוד.

חלק מחברות האוטובוסים מכסות את כל הארץ בעוד אחרות פריסתן מוגבלת יותר לאזורים מסוימים בארץ. לכן כאשר עומדים לבחור חברות אוטובוסים חשוב לברר תחילה מספר דברים ורק לאחר שיחה מעמיקה עם מספר חברות כאלו, להגיע להחלטה מושכלת ומפוקחת.

חברות אוטובוסים לדרך צלחה

השאלות החשובות

יש לכם מטרה, לארגן הסעות לאירוע כלשהו, עכשיו צריך לבחור חברה מבין חברות אוטובוסים, ואנחנו ננסה לענות על השאלה כיצד לבחור חברה כזו דרך אילו שאלות כדאי לשאול ולהעמיק בהן:

  • בטיחות קודם כל – ראשית שאלו על נהלי הבטיחות של החברה ושל נהגיה. בררו אודות רישיונות נהיגה, ביטוחים, חגורות בטיחות, תקינות האוטובוסים, שנת הייצור של האוטובוסים גם כן.
  • נוחות – השאלה הבאה נוגעת לנוחותם של הנוסעים. זה עניין חשוב כי אנחנו לא רוצים להיתקע יום שלם על אוטובוס שאינו נוח. מוטב לשאול אודות המושבי, באם קיים מזגן תקין, מערכת שמע תקינה, חלונות שניתנים לפתיחה לאוורור, האם עישנו בעבר באוטובוס ודבק בו ריח רע או כל פרט אחר שחשוב לכם באופן אישי.
  • יעדים – כאמור, חברות אוטובוסים שונות מציעות יעדים שונים בעוד אחרות מכסות את כל הארץ. חשוב לברר אם היעדים שלכם הם בטווח הכיסוי של החברה או לאו. הנה דוגמה, ייתכן ולקוח מסוים ירצה לערוך ביקור בשטחים וחברות אוטובוסים שונות לא נכנסות לשם. לכן חשוב לברר מה הם אזורי הכיסוי של החברה וכדאי מאדו לתאר את המסלול המתוכן לרבות עצירות.
  • שירות – האם השירות של החברה מתאים לכם. האם אתם זקוקים לשירותי הסעות לתלמידים, לעובדים, לחבר'ה? ייתכן ויש חברות אוטובוסים שלא מסיעות ילדים, לכן לא היינו חותמות איתן על הסכם. לכן חשוב להבהיר ולברר מי עומד להיות הלקוחות של ההסעות: ילדים, מבוגרים, בני הגיל השלישי, נכים וכו'.