צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

חברת הסעות בירושלים

כל מי שנוסע באופן תדיר בירושלים יודע כי בירת ישראל מעמידה מספר אתגרים בפני נהגים ונוסעים. הרחובות הצרים, שעות העומס, מצוקת החניה – כל אלו דורשים בקיאות גדולה על מנת להגיע בזמן וללא עיכובים מיותרים. על כן, ישנה חשיבות גדולה לבחירת חברת הסעות בירושלים המסוגלת לספק שירות איכותי ויעיל, וכמובן לעמוד בלוחות הזמנים. אלו בדיוק האיכויות שתמצאו אצלנו במאיה תור לאור יותר מ- 30 שנות פעילות בירושלים וסביבתה. יחד עם זאת, אנו מציעים עוד הרבה יתרונות נוספים.

 

הסעות לכל מטרה

מאיה תור נמנית על חברות ההסעה המובילות והוותיקות בישראל, ושמה הולך לפני בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות הרכבים והשירות. ברשותנו צי רכבים ענק של יותר מ- 160 כלים המתאימים לכל קבוצת נוסעים ולכל מטרת נסיעה. על כן, ביכולתנו לתת מענה מצוין לקבוצות תיירים המגיעות לסיור בבירה, לתלמידים הנוסעים למוסדות החינוך, לחיילים מיחידות צה"ל וכוחות הביטחון, וכן לאירועים משפחתיים ועסקיים, ולעובדים מבתי עסק שונים. חשוב להדגיש כי כל רכבינו עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות ואיכות, נבדקים בצורה שוטפת על ידי קציני הבטיחות של חברתנו ומצויים במצב מכאני ותחזוקתי מעולה.

 

נהגים אדיבים ומיומנים

חשוב להבין כי לא כל מי שמצהיר על עצמו בתור חברת הסעות בירושלים באמת מכיר את הכבישים, הפינות, האתרים ואתגרי התנועה שבעיר. התוצאה העגומה היא היתקעות בפקקים, עיכובים מיותרים ולעיתים אף הגעה לנקודות לא נכונות. לעומת זאת, עם מאיה תור תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, בזכות נהגים שחיים ונושמים את כבישי העיר ויודעים כיצד להביא אתכם אל היעד במהירות הגדולה ביותר. זאת, מבלי להתפשר על נהיגה בטוחה ואחראית בהתאם לכללי התחבורה, ועל יחס סובלני ומכבד לכל נוסע באשר הוא. יש להדגיש כי אנו בוחרים את נהגינו בקפידה רבה, ואף מעניקים להם הכשרות שוטפות למתן שירות אדיב ונאות ללקוחות החברה.

 

ועוד לא הזכרנו את החוויה

אנו גאים להעמיד לרשותכם רכבים חדישים ומאובזרים במיטב הציוד, המושבים והטכנולוגיות, כולל מערכות שמע מצוינות, מיקרופון, מערכות מיזוג אוויר מעולות, נגני CD ו- DVD, ועוד הרשימה ארוכה. כמו כן, תוכלו לבחור באוטובוסי VIP לחוויה יוקרתית ומפוארת, על מנת לזכות בחוויית נסיעה מפנקת במיוחד. המעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולהזמין את ההסעה הבאה עם מאיה תור, מוזמנים להתקשר כבר עכשיו אל נציגינו בטלפון 03-9650469.