צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

חברת הסעות: מתי השירותים שלה נדרשים?

 

בישראל, פועלות לא מעט חברות הסעות. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת, לפחות בנקודת ההתחלה, הוא שיש מספר מגוון של מצבים אשר הופכים את הפניה לחברה שכזו למתבקשת. המאמר הנוכחי מתייחס לתרחישים הנפוצים בהם שירותיה של חברת הסעות נדרשים כיום.

הסעות לטיולים

מקרה קלאסי ביותר של פנייה לחברת הסעות הוא לצורך ארגון טיול, עבור מספר מוגדר של אנשים. בין אם המדובר הוא בטיול המיועד לקבוצה קטנה בת מספר אנשים ובין אם כזה המיועד לעשרות אנשים (טיול של מקום העבודה, טיול מאורגן וכן הלאה), ברורה השאיפה להפקיד את ההגה בידיהן של אנשי חברת ההסעות. במקרה הזה, כוללת ההסעה מספר תחנות, בהתאם למסלול שנקבע לטיול, כאשר הנהג עצמו נמצא שם עבור המטיילים כל משך היום. טרם היציאה למשימה חשוב לוודא שהנהג מכיר את האזור וכן שכלי הרכב המיועד אכן מותאם לתנאי השטח הצפויים בו.

הסעות לאירועים

כל אדם המארגן אירוע מעוניין שמספר רב ככל האפשר של מוזמנים אכן יגיע אליו. כאשר האירוע נערך במקום רחוק יחסית, או לחילופין כשחוששים שחוסר הנגישות ימנע מאנשים חשובים להגיע אליו, אפשר בהחלט לחשוב על פנייה לחברת הסעות. הסעות לאירועים מאורגנות בהתאם לשעות התחלת וסיוע האירוע, כאשר יתרון משמעותי שלהן נוגע לכך שהן מאפשרות לחוגגים, איך לא, לשתות משקאות אלכוהוליים מבלי שיצטרכו להתיישב מאחורי ההגה בתום האירוע.

עובדים, תלמידים ומה שביניהם

לא מעט חברות הסעות בישראל מציעות את שירותיהן בצורה קבועה, פחות או יותר, עבור גורמים מסוימים. הסעות תלמידים, למשל, מסופקות על ידי החברות לכל אורך השנה, בהתאם ללוח הזמנים של בית הספר הספציפי. במקרה הזה, כמובן שחשוב לקבוע תחנות איסוף הגיוניות, כאשר על הלקוחות לוודא כי הנהג אכן מחזיק ברישיון להסעת ילדים בכמות המוגדרת.

סוג פופולארי נוסף של הסדר הוא כזה הנערך עם מקומות עבודה שונים בישראל. בהתאם לשעות תחילת העבודה או תחילת המשמרת, מקיימות חברות ההשכרה הסדרים קבועים באזור ספציפי. המדובר הוא בפתרון אידיאלי בעסקים הפועלים באזורים בהם אין תחבורה ציבורית, או בשעות בהן התחבורה הציבורית אינה פעילה. מעבר להיבט הטכני, בחירה שכזו תשפר את תחושת שביעות הרצון של העובדים, ממקום העבודה שלהם, בעשרות מונים.

 

 עובדים, תלמידים ומה שביניהם