צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

טיפים חשובים בבחירת חברת הסעות

 

שירותי חברת הסעות נדרשים לא פעם. בין אם המדובר הוא בהסעות לטיול או לאירוע, בהסעות של אישים חשובים או תלמידים או בכל הסעה אחרת, ברורה מטרה מרכזית אחת: למצוא את החברה שתהפוך את הנסיעה לנוחה ביותר, כאשר ההתנהלות מולה תיעשה על פי הספר. המאמר הבא מאגד בתוכו מספר דגשים מרכזיים שיסייעו לכם להגשים את היעד החיוני הזה.

הסעות

סקירת כלי הרכב

המציאות מראה שלכל הסעה יש דרישות משלה. בתנאים האלה, לא מפתיע מדוע בחירת החברה צריכה להתחשב בסוג השירות שיכולה היא להציע, כפי שבא לידי ביטוי בצי כלי הרכב שלה. חשוב לבחון, כצעד ראשון, את המאפיינים העיקריים של רכבי הסעות שמחזיקה החברה, דוגמת מספר הנוסעים האפשרי בכל רכב (ברור, הרי, שיש פערים משמעותיים בין אוטובוסים למיניבוסים, למשל), האבזור של הרכב (מערכות טכנולוגיות בנסיעות ארוכות) וכיוצא בזה. החברות המקצועיות יחזיקו בשלל אפשרויות הסעה, כאשר הרכב הספציפי מותאם לכל נסיעה באופן מלא.

הכשרות, רישיונות ומה שביניהם

חברות הסעות לוקחות על עצמן אחריות גבוהה במיוחד: לנייד נוסעים בבטחה ממקום למקום. על מנת שניתן יהיה להיות בטוחים כי נסיעה בה היא אכן הבטוחה ביותר האפשרית, יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים. ראשית, חשוב לוודא שהחברה היא חוקית, כלומר, רשומה כחברה או כעסק מורשה במוסדות הרלוונטיים. הנהגים שלה, בהמשך לכך, צריכים להיות כאלה המחזיקים ברישיון רכב הרלוונטי לסוג הנסיעה הספציפי: קבוצת ילדים, למשל, או מספר מסוים של נוסעים. יש לוודא עם החברה שכל נהגיה עוברים הדרכות וקורסי ריענון מספר פעמים בשנה לפחות וכן שכלי הרכב עצמם מחזיקים בביטוחים הרלוונטיים.

חשיבותה של אמינות

עם כל הכבוד לכלי הרכב של החברה המיועדת, הרי שכל היתרונות שלהם מתבטלים כאשר סעיף מסוים בהסכם ההסעה אינו מתממש. כך, למשל, ברור מדוע כלי הרכב המפנק ביותר יותיר את הנוסעים אובדי עצות כאשר הוא מגיע ליעד שלו באיחור של מספר שעות. על אותו עיקרון, כל נסיעה תהפוך לנעימה הרבה פחות כאשר הנהג יאבד את דרכו. במילים אחרות: חשוב לוודא שהחברה היא אכן המקצועית ביותר שניתן למצוא. חשוב לשוחח עם אנשיה ולתאם את כל היבטי השירות, כאשר יותר ממומלץ לנסות ולאתר חוות דעת אודותיו. כיום, אלה יכולות להיות זמינות גם באתרי האינטרנט השונים.