צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

כיצד בוחרים חברת הסעות?

טיולים, אירועים, עבודה או בית הספר, כל אלו ועוד מקרים נוספים בחיים דורשים שירותי הסעות מקצועיים. כאשר אנחנו עולים על הכביש אנחנו רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שאנחנו עולים לרכב והבטיחות שלנו מובטחת. אנחנו רוצים לדעת שנגיע, ללא כל בעיה, אל היעד שלנו, ואיננו מסתכנים ומסכנים אחרים.
הכתבה הבאה נועדה בדיוק לצרכים הללו. היא תעזור לכם להבין כיצד יש לבחור חברת הסעות מקצועית ואמינה ותאפשר לכם להגיע ליעדכם בבטחה.

נכון להיום עומדים לבחירותינו מספר חברות הסעות בישראל. אז נכון יש לנו את היכולת לבחור, אולם לא תמיד יש בידינו את הכלים לדעת כיצד בוחרים חברות כאלו. מבין השפע חייבים לבחור חברה שתתאים לנו ולצרכים שלנו ויש כמה קריטריונים שחייבים לתת עליהם את הדעת בטרם לוחצים ידיים וסוגרים את העסקה. בשורות הבאות נעמוד על כמה קריטריונים שיש לבחון כאשר בוחרים את חברת ההסעות שלנו.

טיפים לקחת לדרך

כאמור, יש מספר פרמטרים שחייבים לדאוג להם לפני שבוחרים שירותי הסעות. הנה החשובים שבהם:

• רישיונות – כדי שחברה תוכל להציע שירותי הסעות עליה להיות מצוידת בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים. רישיון עסק המתיר לחברה לעסוק בתחום ההסעה. רישיונות להסעות נוסעים רבים, רישיונות ייעודיים לכל נהג בהתאם לסוג הרכב שעליו התמחה ורישיונות לאחזקת צי האוטובוסים, המיניבוסים והטרנזיטים. אסור לחפף בנושא הזה וכדאי לבקש לראות במו עיניכם את כל אותם אישורים – זו זכותכם ומוטב שתעמדו עליה, כדי לא לקחת סיכונים מיותרים.
• ביטוח – ממש כשם שאנחנו האזרחים שנוסעים על רכב משפחתי לא יכולים לעלות על הכביש ללא ביטוח חובה, כך גם על נהגי חברת האוטובוסים מוטלת החובה לעמוד בדרישות הביטוח. ביטוח חובה הוא ביטוח חובה לכל כלי הרכב, אבל חברת הסעות חייבת להחזיק בכיסויים ביטוחיים מורחבים יותר, מאחר והיא נושאת באחריות רחבה יותר, על כמות גדולה יותר נוסעים.
• שירות – הפרמטר הזה הוא אינדיווידואלי, יכול להיות שיהיה ללקוח אחד קליק עם השירות של חברת הסעות אחת והעדר כימיה עם צוות השירות של חברה אחרת. לכן זה פרמטר שכדאי לבחון באופן אישי. כדאי לבחון את אחריות החברה, מה היא מבטיחה, מה היא מדיניות הביטולים, שינויי הנתיב או התוכניות קרי: גמישות החברה, טון השיחה הראשונית וכל דבר שחשוב לכם.

דרך צלחה!

חברת הסעות