צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

כיצד חברות הסעות מתמחרות את השירות שלהן?

 

כמה פעמים בחיים אנחנו זקוקים לחברות הסעות? ובכן לא מעט, אבל נשאלת השאלה היותר ספציפית כמה פעמים בחיים אנחנו צריכים לשכור בעצמנו את השירותי של חברות הסעות? לזה התשובה היא שונה. בעוד שלשאלה הראשונה התשובה תהיה הרבה מאוד פעמים. הרי שירותי חברות אוטובוסים הם אלו שהביאו אותנו לבית הספר, הם לקחו אותנו לטיולים בבית הספר ובתנועה, ואפילו לאירועים היום חברות הסעה מובילות אותנו. אבל בכל הנוגע לשאלה השנייה – התשובה היא לעיתים רחוקות. כי בדרך מסדרים עבורנו את שירות ההסעות. ולא אנחנו הם אלו שצריכים לשכור את השירות הזה. אבל יש מקרים בחיים, במיוחד בשנים האחרונות, כאשר רמת החיים עלתה ויש מנהגים חדשים כמו הסעות לאירועים שהפך לבון טון. אז איך אנחנו, שאין לנו ניסיון עודף בשכירת שירותים כאלו יכולים להבין פערים כל כך שונים במחירים של שירותי ההסעות הפריות הללו?

ובכן יש כמה פרמטרים שמשפיעים על האופן בו חברות הסעה מתמחרות, ננסה לעמוד על העיקריים שבהם ממש עכשיו, בשורות הבאות.

 

פרמטרים שמשפיעים על תמחור שירות הסעות

 

סוג הרכב שאנחנו זקוקים לו הוא פרמטר חשוב. וסוג הרכב מוכתב במידה רבה על ידי כמות הנוסעים. ככל שיש יותר נוסעים נזדקק לרכב גדול יותר, וככל שהאוטובוס גדול יותר כך המחיר גבוה יותר.

 

מספר שעות השכרת השירות. חברות הסעות יחשבו לאורך איזה תקופה אתם צריכים את השירותים שלהן. אם מדובר ביום אחד המחיר יהיה זול יותר מבעבור טיול בן יומיים ובוודאי שמחיר ליומיים יהיה נמוך יותר מהמחיר לשבוע. זה הגיוני ומובן. ככל שנזדקק ליותר שעות, המחיר יעלה.

 

באיזה יום נזדקק לשירות. שירות ביום חול יהיה זול יותר משירות ביום חג ובשישי שבת. זה גם מתאים לחוקים בישראל. על פי חוקי ישראל, עובדים שעובדים במועדי חג ושישי שבת צריכים לקבל שכר גבוה מהשכר של יום עבודה ביום חול. חוק זה חוק וחייבים לשמור עליו ועל זכויותיה של העובדים, במקרה הזה הנהגים.

 

שעות. גם לשעות במהלך היום יש חשיבות. מאחר ויש יותר פעילות לחברות הסעות במהלך היום וגם כי יש יותר פקקים במהלך היום – סביר מאוד להניח ששירות אוטובוסים יהיה יקר מעט יותר במהלך היום.

דרך צלחה ואל תתפשרו על איכות!

 

 

חברות הסעות