צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

לבחור נכון הסעות לקבוצות

אז זהו החלטתם לצאת לטיול עם קבוצה גדולה של אנשים אולי אפילו עם כל המשפחה הגדולה והמורחבת ואתם צריכים להחליט כיצד לארגן את הטיול, מסלולי טיול, את מי להזמין והאם להסתייע בשירותי הסעות עבור הטיול שלכם. אם זו עבורכם פעם ראשונה שאתם מארגנים טיול, כלומר אתם לא מדריכי טיולים מיומנים, אז חשוב מאוד שתתכוננו היטב ותמצאו את הדרך האופטימאלית להפיק טיול בלתי נשכח.

אחד המרכיבים הכי חשובים בטיול רב משתתפים הוא נושא ההסעות. טיול זה טיול, זה אומר שצריך לקחת מספר רב של אנשים ולהביא אותם מנקודה אחת ליעד הטיול. איך עושים את זה? מה יש לשקול? וכיצד מקבלים החלטה כזו חשובה כמו הסעות? את התשובות לכלל השאלות החשובות האלו תקבלו ממש עכשיו. אנחנו ננסה לעזור לכם בדיוק בנושא הזה של  הסעות ואתם תוכלו לבחור מה מתאים לכם, לאופי הטיול ולמשתתפים בו.

שאלות שצריך לשאול לפני שיוצאים לטיול רב משתתפים.

השאלה הראשונה שצריכה להישאל על ידכם היא כמות המשתתפים. אם מדובר בטיול עבור המשפחה הגרעינית שלכם – אבא, אימא, והילדים, אז ייתכן שכדאי להסתייע ברכב המשפחתי. אולם, אם אתם רוצים לקיים טיול בעל מספר רב של מטיילים אז כדאי לשקול שירותי הסעות מקצועיים. חשוב להבין שיש כל מיני אפשרויות הסעה – אם אתם קבוצה קטנה ייתכן שיספיק לכם מיניבוס, אם אתם קבוצת מטיילים גדולה אז כדאי להעדיף אוטובוס אולי אפילו שניים – תלוי בכמות, כמובן.

השאלה השנייה היא מה הם יעדי הטיול? – אם אתם רוצים לעשות טיול קטן ליד הבית ואחר כך פיקניק. אז אולי כדאי להגיע ברכבים פרטיים. אבל אם אתם מתכננים טיול רחוק, עם עצירות, הדרכה, פעילויות ואטרקציות, אז כדאי לשקול שכירת חברות הסעה.

אקולוגיה ירוקה. גם איכות הסביבה צריכה לקבל התייחסות מבחינת מארגני הטיול. מבחינה אקולוגית, ככל שנזדקק לפחות רכבים כך נדאג יותר לכדור הארץ. מבחינה זו עדיף לשכור שירותי הסעה לכמות גדולה של אנשים כדי להימנע מזיהום שיתרחש עם הרבה אנשים יגיעו עם רכבם הפרטי.

תבלו!

 

לבחור נכון הסעות לקבוצות