צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

לפנק עם הסעות האורחים לאירוע

אם אתם במרחק חודשים ספורים או אפילו ימים ספורים מאירוע חשוב כמו חתונה, ברית או בר מצווה כנראה ששקלתם לא מעט שירותים: קייטרינג, בופה או הגשה, תקליטן, אולמות אירועים או גן אירועים, שמלה, חליפת חתן ונאלצתם לקבל לא מעט החלטות. בוודאי גם שאלת הסעות לאירועים עלתה לאוויר. תהיתם באם כדאי לכם להשכיר את שירותיה של חברת הסעות על מנת לפנק את האורחים. זו שאלה בשנים האחרונות יותר ויותר כי עלתה המודעות לאפשרות הזו והיא מציגה שפע של יתרונות הן עבור החוגגים עצמם והן עבור האורחים שעתידים להשתתף באירוע.

ואם אתם חושבים ששירותי הסעות לאירועים שמורים רק לבעלי אמצעים אתם טועים. חתני וכלות שמחה מכל המעמדות ומכל קצוות הארץ משלבים את השירות הזה באירוע שלהם מאחר והשירות הוא לא יקר ובצידו הרבה מאוד יתרונות, כאמור.

נמנה עכשיו רק כמה מן היתרונות ובקצרה: הסעות לאירועים מורידים מאורחים את הצורך לנהוג בעצמם לאירוע, יש להם אוטובוס שלוקח ומחזיר אותם לביתם וזה מאוד נוח. עוד יתרון הוא שהאורחים יכולים לשתות כמה אלכוהול שהם רוצים כי הם יודעים שאין צורך שינהגו בתום האירוע הביתה. לקשישים ובעלי מוגבלויות זה גם שירות חסר תקדים, מאחר ולאוטובוסים לרוב יש אמצעים מקצועיים להעלאת והורדת נוסעים בעלי מוגבלויות. שירותי הסעות לאירועים גם מורידים את טרדת החניה. מי מאיתנו לא מכיר את הצורך למצוא חניה ליד גני אירועים/אולמות אירועים – וזה בהחלט יכול להשפיע על אווירת האירוע. כמובן שיש עוד יתרונות רבים, אבל אלו הם העיקריים על קצה של המזלג.

בחירת שירותי הסעות לאירוע שלכם

אם החלטתם ששירותי הסעות לאירועים יכללו באירוע שלכם עכשיו אתם נדרשים לשאלה כיצד לבחור חברת הסעות ראויה?! הנה כמה פרמטרים שצריכים לבדוק לפני שבוחרים:

רישיון עסק. גם בתחום הזה יש שרלטנים וחשוב להיזהר מהם. לכן אנחנו ממליצים לבקש מהחברה לראות רישיון עסק שבו רשום שהחברה יכולה לעסוק בשירותי הסעות ציבוריים.

ביטוחים כוללים. בקשו לראות את סוגי הביטוחים שהחברה מבוטחת בהם: ביטוח חובה, צד שלישי, ביטוח נוסעים, ביטוח תאונות וכל ביטוח שהחברה יכולה להציג.

שאלות של בטיחות. רצוי מאוד לבחון באם יש חגורות בטיחות לנוסעים, לוודא שהאוטובוסים חדישים ומאובזרים (מזגן, מושבים מרווחים וכו'), שקצין תחבורה בודק את האוטובוסים על בסיס תקופתי קבוע, שהאוטובוסים עוברים טיפולי תחזוקה תקופתיים חיוניים ושלנהגים יש את הרישונות הנדרשים להסעות ציבוריות.