צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

מה צריך לברר לפני שבוחרים חברת הסעות לאירועים?

 

אתם בוודאי נמצאים בעיצומם של ההכנות והארגונים לקראת האירוע שלכם. זה יכול להיות ערב מרגש כמו חתונה או בר מצווה או אירוע יום חגיגי כמו ברית או בריתה. החלטתם שאתם דואגים לאורחים שלכם ומעניקים להם פינוק אמיתי – הסעות לאירועים. אז חשוב שתדעו שאתם בחברה טובה. זה קורה לא מעט בשנים האחרונות;  אנשים שעורכים אירוע גדול הם גם שוכרים את שירותיה של חברת הסעות לאירועים ותמיד האורחים אסירי תודה על כך.

הסבתא שקשה לה לנהוג בעצמה, האורח שרוצה לשתות קצת באירוע שלכם אבל לא יעשה זאת כי הוא צריך לנהוג הביתה או זוג חברים קרוב שנוהג להשתמש בתחבורה הציבורית מטעמי שמירה על כדור הארץ ואין להם רכב – כל אלו ועוד אורחים רבים אחרים יודו לכם מאוד על כך שאתם מעניקים להם את המתנה הזו ודואגים לתחבורה מסודרת לאירוע שלכם.

אם אף פעם לא נדרשתם להשכיר את שירותיה של חברת הסעות, אז ייתכן וכל הטיפול בעניין הזה נראה לכם מסובך ומורכב. אך אם לומר את האמת, זה יכול להיות מאוד פשוט אם עושים את זה כמו שצריך ומתכוננים לכך מראש.

ראשית אתם צריכים לדעת כל מיני נתונים: היכן יערך האירוע שלכם, מהיכן מגיעים האורחים שלכם, אילו נקודות איסוף והחזרה צריכים להיות וכמה, באיזה שעות ייערך האירוע, מתי הוא אמור להסתיים, האם יש צורך בהסעות מיוחדות לבעלי צרכים מיוחדים ועוד נתונים חשובים שאולי שכחנו כאן. אחרי שעניתם על השאלות הללו החלו לראיין חברות שמספקות שירותי הסעות לאירועים.

חברת הסעות לאירועים

לראיין כמו בראיון עבודה!

עכשיו שאתם מרוכזים בבחירת חברות אוטובוסים ויש לכם את כל התשובות, ראוי שתסתכלו על כל העניין כמו ראיון עבדוה, לכל דבר ועניין. כאילו אתם עומדים להעסיק עובד שיספק לכם שירות. אם צריכים לבדוק את הכישורים שלהם, את הניסיון שלהם, את אמצעי הביטחון שלהם, את הביטוחים שהם עושים, את שעות העבודה שלהם ואת המחויבות לשירות איכותי ואדיב.

כדי שיהיה אירוע בלתי נשכח אל תשכחו אתם הבוס, ואתם קובעים!