צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

מזמינים שירותי הסעות? כך תעשו זאת נכון

 

החלטתם לפנות לחברת הסעות מקצועית הפועלת בישראל, ואתם מעוניינים שהיא שתספק עבורכם נסיעה בטוחה, על פי לוח הזמנים וללא כל דופי. המציאות מראה כי הדרך הטובה ביותר להבטיח עמידה בתנאים האלה היא לפנות מראש לחברות אשר עומדות בחוד החנית בתחום בישראל. אבל כיצד בדיוק ניתן למצוא את החברות האלה? ומהם הפרמטריים המרכזיים עליהם נדרש לתת את הדעת?

לכל הסעה, יש את התנאים שלה

כצעד ראשון, יש להתייחס לכך שאין הסעה אחת אשר דומה לחברתה. בכל אחת, כמובן, יש מסלול שונה, מספר אנשים שונה שנדרש להסיע ותנאים שונים הנדרשים מרכב ההובלה. מאפייני השירות שמזמינים צריכים לעמוד בקנה אחד עם אלה, כמובן, כפי שהם מוגדרים על ידי מזמיני השירות. מכאן, שבעת בחירת החברה צריך להתבונן על צי כלי הרכב שהיא מעמידה עבור לקוחותיה, כאשר חברות המציעות מגוון רחב יותר של רכבים יכולות בהחלט לקבל עדיפות. על אותו עיקרון, ניתן לפנות לחברות לקבלת ייעוץ ראשוני, שיבטיח כי הכול ייעשה, בסוף הדרך, על הצד הטוב ביותר.

מזמינים שירותי הסעות

 

הרמה המקצועית של החברה

כיאה לחשיבות השירות של חברות ההסעה, ברור שלא ניתן להתפשר בבחירה שלהן. הבחירה שלכם, לכן, לא צריכה להיות רק לחברה אשר יכולה להציע את השירות הספציפי, אלא לכזו שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר. יש לסקור, ראשית כל, שהחברה מחזיקה בכל ההיתרים הנדרשים בתחום, וכן שלנהגיה יש רישיון המתאים לסוג המשימה הספציפית: לא כל נהג, למשל, יכול להסיע תלמידים, כאשר ישנן הגבלות שונות ברישיונות גם בכל הנוגע למספר הנוסעים.

יש להדגיש שאפילו אם אתם בטוחים במאת אחוזים שהחברה היא אכן מקצועית ובטוחה, רצוי להעדיף חברות הסעות המציעות ביטוח מלא על הנסיעה, על כל צרה שלא תבוא.אפשר בהחלט לנסות ולאתר חוות דעת על החברה, או אפילו לשוחח עם לקוחות קודמים שלה.

תיאום כל הפרטים

המציאות מראה כי הסעות אשר מתוכננות מראש לפרטי פרטים יתאימו, מבחינה מעשית, לצרכים של אלה הזקוקים להן. בתנאים האלה, ברור מדוע במעמד הפנייה לחברה רצוי לתאם איתה את כל המשתנים המרכיבים את המשוואה, ובכלל זה שעות האיסוף, המסלול והתחנות השונות שבו, נקודות העצירה, המפרט של רכב ההסעות ועוד. כדי לא לצאת קרחים מכאן ומכאן, וכדי שדבר לא ישתבש, מומלץ להעלות את הפרטים המרכזיים על הכתב.