צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שאלות ותשובות בנושא הסעות

עבור רבים השכרת שירותי הסעות זה עניין זר. לא רבים התנסו בהשכרת שירות שכזה וכמו בכל תחום חדש עולות שאלות ותשובות נדרשות כדי להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר. אחרי הכול מדובר בחיים שלנו ובבטיחות שלנו ועל זה אסור לנו להתפשר ולו במעט.

אז אם אתם נמנים עם האנשים הללו אשר זו להם הפעם הראשונה שהם משכירים שירותי הסעות, הרי שמאמר זה נכתב ממש עבורכם. בשורות הבאות נענה על שאלות חוזרות ונשנות בתחום ההסעות בתקווה שתוכלו לקבל תשובות או יותר נכון תוכלו לשאול את השאלות הנכונות וזה חשוב מאוד.

שאלה: מה עליי להכין לפני שאני משוחח עם חברה שמספקת שירותי הסעות?

תשובה: אכן כדאי להגיע כמה שיותר מוכנים לשיחת הטלפון הראשונית עם חברות הסעות. חשוב שיהיו בידינו כמה שיותר פרטים על אופי ההסעה שדרושה לנו כדי שנוכל לקבל תשובות כמה שיותר מדויקות. כך למשל, מהות הנסיעה, כמה נוסעים, תאריך הנסיעה, לאן נוסעים, מתי עוצרים, אורך תקופת ההשכרה, נקודות איסוף ופיזור, איזה אבזור חשוב לכם (למשל מזגן בקיץ), גיל הנוסעים, טיול פרטי או עסקי וכן הלאה. כל הפרטים האלו חשובים מאוד שכדאי לדעת אותם לפני השיחה הראשונה, כאמור.

שאלה: איך אדע שמדבור בחברה אמינה, איכותית ובטיחותית?

תשובה: ובכן, גם לחברה הכי איכותית יכולות לקרות תאונות, ממש כפי שלנו הנהגים הפרטיים תאונות יכולות לקרות. אולם ברם, יש אפשרות לצמצם את הסיכוי לבעיות בטיחות ואמינות. בקשו לראות רישיונות עסק, רישיונות נהיגה, ביטוחים מקיפים, תוכנית חילוץ וחלופות במקרה של תקר או תאונה חס ושלום ואישורים של בדיקות של קציני רכב. כמו כן, התחילו לברר קצת ברשת מה אומרים גולשים על שירותי החברה. חפשו ביקורות, המלצות ותגובות ואפילו בקשו מהחברה טלפונים של לקוחות מן העבר שיעידו על איכות השירות. כמו כן, בקשו לראות את האוטובוסים שבהן אתם עתידים לנסוע וודאו שמדובר באוטובוסים חדישים ומתוחזקים היטב.

שאלה: לאיזה מטרות ניתן לשכור שירותי הסעות?

תשובה: כמעט כל מטרה שניתן להעלות על דעת. אפשר לשכור שירותי של חברת הסעות באופן חד פעמי למשל לטיול, אך גם יש חברות שמציעות שירותי הסעות קבועים, למשל: הסעות תלמידים. בין שירותי חברות ההסעה אפשר למנות: הסעות עובדים, הסעות לטיולים וימי כיף, הסעות לכנסים, הסעות לפסטיבלים, הסעות לאירועים (חתונה, ברית, בר/בת מצווה), הסעות ילדים, הסעות VIP, הסעות עבור תיירים מחו"ל וכן עבור תיירות פנים ועוד.

הסעות