צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שרותי הסעות בטוחים ואיכותיים

המונח שירותי הסעות מתייחס למעשה למגוון רחב שירותים המיועדים למטרות שונות. לכן, על מנת לבחור בשירותי ההסעה המתאימים עבורכם עליכם להגדיר תחילה את צרכיכם. לאחר מכן עליכם לאתר חברה על פי מספר קריטריונים, כשהשניים העיקריים הינם בטיחות ואיכות.

מה אתם צריכים?

כאמור, בשלב הראשון יש להבין למה אתם בדיוק זקוקים מאחר שלכל תחום הסעות ישנם מאפיינים ייחודיים. לדוגמא, האם אתם נזקקים להסעות תלמידים או עובדים, להסעה של קבוצת תיירים אמידה מחו"ל או לאירוע חברה? לאחר מכן, חשוב להבין מהי כמות האנשים המוסעת, מאילו מקומות בארץ יש לאסוף אותם, האם יש למוסעים צרכים מיוחדים, והאם מדובר בהזמנה חד פעמית או בשירות לאורך זמן. בהתאם לתשובות הללו תוכלו להתחיל לחפש אחר חברת הסעות מקצועית לפי למספר פרמטרים, בדגש על איכות ובטיחות.

בטיחות הנסיעה

מומלץ לבחור בחברה המבינה היטב את האחריות המוטלת על כתפיה, בין אם מדובר בהסעת ילדים או מבוגרים. רצינות והשקעה בנושאי הבטיחות יתבטאו למשל בטיפולים לרכבי החברה רק במוסכי יבואן מורשים, ובזכייה בפרסים מטעם משרד התחבורה. כמו כן, החברה תעסיק מספר קציני בטיחות בהתאם לכמות הרכבים שברשותה, המבצעים ביקורות חודשיות שוטפות וכן בדיקות מוכנות לקראת החורף והקיץ. בנוסף לכך, נהגי החברה צריכים להיות בעלי עבר תעבורתי נקי, ולעבור ראיון ומבחן נהיגה מעשי ביחד עם קציני הבטיחות. זאת לצד הדרכות מקצועיות, אימונים ושיחות מעת לעת, על מנת לוודא כי הנהגים מקפידים ושולטים בכל היבטי הבטיחות הנדרשים מהם. לבסוף, יש לציין כי כאשר מדובר בהסעת ילדים, החברה חייבת לעמוד בכל הדרישות של משרד החינוך, כדוגמת פנסים ייעודיים, חגורת בטיחות לכל מושב ונהגים בעלי רישיון הולם.

שירותי הסעות

איכות הרכבים

באופן כללי, על כל רכבי החברה להיות מרווחים ומשנת ייצור שאינה עולה על 10 שנים, במצב מכאני מצוין וללא פגמים אסתטיים. מעבר לכך, קיימת חשיבות מרובה לאיכות הרכבים כאשר מדובר בהסעות תיירים, בהסעה ליום טיול וכמובן בהסעות לאירועים כמו בר מצווה וחתונה. חברה רצינית תחזיק בצי רכביה גם מיניבוסים ואוטובוסים יוקרתיים במיוחד. רכבים אלו כוללים מושבים עם ריפודים רכים המצופים בעור, מרחב גדול ותמיכה לרגליים, ומספר מצבי כוונון על פי צורך. כמו כן, רכבים שכאלו מצוידים בחיבורי אוזניות לכל נוסע, מערכת שמע איכותית, מסכי פלזמה ומכשיר DVD, בר קפה, חיבור אינטרנט אלחוטי, ושקעי חשמל לטעינה ושימוש באבזרים אלקטרוניים. כל זאת על מנת להפוך את החוויה למפנקת ויוקרתית במיוחד.