צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שירותי הסעות יכולים לסייע לנו רבות.

אנחנו האזרחים "הרגילים" לא טרודים בהרבה נושאים, אנחנו עסוקים בענייני היום יום שלנו, הריצות אחרי העבודה, הילדים, בית הספר, התיכון, בישולים ורק לעיתים נדירות אנחנו נדרשים להחליט על נושאים "חריגים" כמו שירותי הסעות. זה קורה לרבים לפחות פעם אחת בחיים, וזה יכול לקרות גם לכם. אם אתם רוצים למשל ליזום טיול לקבוצה גדולה או אם אתם רוצים להביא אורחים לאירוע שאם חוגגים על ידי הסעות לאירועים, או שאולי אתם רוצים לעבדים שרותי הסעות לכנס גדול וחשוב.

במקרים כאלו ובעצן בעוד מקרים רבים אחרים אנחנו נדרשים לעשות פעולה שלא כל כך מוכרת לנו. בדיוק מסיבה זו כתבנו את הכתבה הזו. החלטנו לסייע לאנשים שבדרך כלל לא זקוקים לשירותי הסעות בבחירה הכל כך חשובה הזו. כפי שאתם מבינים אי אפשר להקל ראש בבחירה של חברת הסעות. היא אמורה להביא אותנו ליעדנו בבטחה, לעיתים אף מדובר בילדים, נהגי החברה אמורים לעמוד בלוח זמנים, להסיע כמות גדולה של אנשים וזו פעילות חשובה מאין כמוהה. אז איך בוחרים שרותי הסעות בימים אלו ואין זה משנה לאיזה צורך – פרטי? עבור ילדים? מבוגרים? תיירים? או עובדים?!

 

שירותי הסעות יכולים לסייע לנו רבות.

שרות הסעות שעונה לכל הקריטריונים החשובים.

כפי שציינו אין להקל בבחירה ראש. מדובר באחריות ובביטחון שלנו. אז אילו קריטריונים צריכים להנחות את הבחירה שלנו בבואנו לברור חברות הסעות? ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לעזוב לכם. כל הטיפים האלו מבוססים על הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים והם מובאים לטובת הציבור. אין הקריטריונים הללו יכולים לתת ביטחון של 100%, כולנו יודעים שתאונות מתרחשות בעולמנו, אך אין ספק שקריטריונים אלו יגדילו את הסיכוי שלנו לבחור בחברה איכותית, מקצועיות ובטיחותית.

נתחיל בשירות. את טיב השרות של חברות ההסעה תוכלו לבחון כבר בשיחה הראשונה. זה הזמן לבחון את איכות השירות, אדיבות, מהירות תגובה, מענה כן על שאלות שמטרידות אתכם, הענות לספק ניירות ומסמכים. זה הזמן להפעיל את האינסטינקטים שלכם ולסמוך עליהם.

נמשיך בבטיחות. אתם רוצים לדעת כיצד החברה שמספקת שרותי הסעות עומדת להבטיח את בטיחות הנוסעים. יש לבחון חגורות בטיחות, בדיקות תקופתיות של קציני רכב, רישיונות מתאימים, רישיון עסק ותעודות ביטוח. אל תוותרו על שום מסמך!

נסיעה טובה ובטוחה!