צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שירותי הסעות: למה הם כה חיוניים?

 

אין זה סוד שגם במדינה קטנה (יחסית) דוגמת ישראל, אפשרות הפנייה לחברת הסעות הופכת למתבקשת, או אפילו הכרחית, במגוון רחב של מצבים. הנקודה החשובה היא ששדה המשחק אליו נכנסנו בזה הרגע הוא רחב בכל קנה מידה, עם מאפיינים שונים בתכלית של חברות ההסעה ושל השירות שהן מספקות. אבל מה בכלל יתרונות הפנייה לחברה הפועלת בשדה משחק זה? על כך ועוד במאמר הבא.

נגישות

פנייה לחברת הסעות מאפשרת להתמודד עם קושי משמעותי אחד: למצוא פתרון תחבורה לביצוע נסיעה מסוימת. אחרי הכול, לאנשים רבים בישראל אין בהכרח כלי רכב שיכולים לשמש אותם לאותה נסיעה, על כל שכן לא בצורה הבטוחה ביותר. זאת ועוד, כאשר המדובר הוא על קבוצות גדולות במיוחד – חשבו, למשל, על מקומות עבודה או בתי ספר – ברור שאין ברירה מעשית אחרת מאשר לפנות לאותן חברות המציעות את שירותיהן בתחום.

חברה המציעה הסעות לטיולים,  הסעות לאירועים או אפילו למקום העבודה הופכת את תמונת ההתניידות לפשוטה פי כמה, עם מינימום מאמצים מצד אלה שמארגנים את הנסיעה, כמו גם אלה שעתידים לחלק בה חלק.

בטיחות

חברות הסעה יכולות בהחלט לקבל על עצמן נסיעות אשר מוגדרות כמורכבות, בין אם עקב משך הנסיעה (טיולי יום, למשל) ובין אם עקב תנאי השטח. חברות הסעה מקצועיות מאפשרות שקט נפשי מלא, מהבחינה הזו: החברות יקפידו על כלי רכב בטיחותיים ומאובזרים היטב, אשר עוברים בדיקות על ידי קצינים המורשים לכך חדשות לבקרים. גם הנהגים עצמם מחזיקים ברישיון מלא לסוג הנסיעה הספציפי, למשל, כשלא מעט חברות יקפידו להעסיק מראש רק נהגים אשר הדף שלהם בתחום התעבורה חלק לגמרי. כאשר מדובר על הסעות תלמידים או הסעות של אישיות חשובה במיוחד, אם לוקחים דוגמאות נפוצות, ההיבט הבטיחותי מקבל חשיבות מכרעת עוד יותר.

מחיר

פעם, היו שסברו כי שירותיהן של חברות הסעה מצריכים תשלום גבוה במיוחד, שלא כולם יכולים לעמוד בו. אלא שמאז עברו הרבה מאד כלי רכב בכבישי ישראל, כך שהתמונה כיום שונה לחלוטין. לא מעט חברות הסעה מציעות את שירותיהן במחירים אטרקטיביים, הנחשבים, באמת ובתמים, לשווים לכל נפש. למעשה, במצבים מסוימים מגלים כי מדובר בפתרון משתלם יותר מאשר אחרים שעשויים להיות מוצעים, דוגמת השכרת רכב, למשל.

 

שירותי הסעות