צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

 

שירותי הסעות מאורגנים

 

זה לא משנה לאן אנחנו רוצים להגיע יש יותר מדרך אחת להגיע אל היעד שלנו. כמו שלרוב יש יותר מ-2 פתרונות לבעיה, כך יש גם מספר דרכים ואמצעים להגיע אל מחוז חפצינו. שירותי הסעות מאורגנים הם אחת מהדרכים האלו. הם יכולים לסייע לנו להגיע ליעדינו והם נמנים על האפשרות של נסיעה פרטית ברכב, נסיעה בתחבורה ציבורית, אופניים או אפילו CarPooling (תורנות רכב).

אנחנו פוגשים שירותי הסעות מאורגנים במגוון רחב של מצבים ואפילו נהנים  מהשירות בעצמנו: טיולים בבית הספר, הסעות תלמידים, הסעות עובדים למפעלים, הסעות של תיירים בארץ או בחו"ל והסעות לאירועים דוגמת חתונה או בר מצווה ועוד. בעצם בכל מעגל החיים שלנו אנחנו נפגשים עם שירותי הסעות מהילדות ועד הבגרות וחשוב שנדע שישנם לא מעט יתרונות להשכרת שירותי הסעות מקצועיים.

שירותי הסעות

היתרונות של שירותי הסעות:

 

כמו לכל אחת מהאמצעים שמנינו כאן, גם לשירותי הסעות מסודרים על ידי חברות הסעות מאורגנות ומקצועיות יש יתרונות וננסה לעמוד על עיקרן ממש בשורות הבאות.

  • הסעות תלמידים מורידה מההורים את הצורך לדאוג להסעת הילדים מדי בוקר לבית הספר. זה חוסך המון זמן וגם דלק (ידידותי לסביבה).
  • הסעות עובדים למפעלים ומוסדות מורידה דאגות מהעובדים ואף מבטיחה למנהלים שהעובדים מגיעים מדי יום בבטחה ובזמן לעבודה. וגם לזה יש יתרון סביבתי גדול.
  • הסעות לאירועים מאפשרת לאורחים לחגוג ולשתות מבלי לדאוג לנהיגה חזרה הביתה. בנוסף, הסעות מאורגנות לאירועים היא נוחה גם לאוכלוסיה המבוגרת שלא תמיד מוצאת פתרונות הסעה לאירועים.
  • הסעות על ידי נהגים מיומנים יכולים לחסוך תאונות כמו גם להוריד רכבים פרטיים מהכביש ובכך למנוע עומס על כבישי ישראל העמוסים.
  • חסכון בכסף הוא יתרון נוסף שנעוץ בשימוש בשירותי הסעות מקצועיים ומאורגנים. כידוע, דלק עולה לא מעט כסף עבור הצרכן הפרטי ואם ניסע בהסעות מאורגנות נוכל לחסוך הרבה מאוד כסף.
  • נוחות ופנאי. האוטובוסים שיש לנו היום נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים לנו לנוח או לעבוד בעת הנסיעה. מושבים חדישים ומרווחים, מערכות מיזוג נפלאות, צלונים וחיבורים לאינטרנט יכולים להפוך כל נסיעה לחוויה.

 

נסיעה טובה ובטוחה!