צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שירותי הסעות פרטיות בארץ

טיול גדול בשבילי הארץ? אירוע חשוב ובלתי נשכח? כנס רב מוזמנים? אלו ועוד סיבות נוספות אחרות יכולות להוליד אצלכם את הצורך בשירותי הסעות פרטיות, אולם לא כולנו יודעים כיצד לבחור חברות שמציעות שירותי הסעות פרטיות, אילו חברות קיימות, מה צריך לבדוק ועל מי ניתן לסמוך.

למעשה רק למעטים יש את הידע הזה. עד לפני כמה שנים לא היו כל כך הרבה חברות הסעות וטיולים והצרכים שלנו היו שונים. לטיולי בית ספר תמיד דאגו בבית הספר והתיכון, כאשר מקום העבודה הציע שירות של הסעות – אז מישהו בעבודה שלנו היה זה שניהל את מהלך הסעות העובדים אבל הדברים השתנו בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים פרטיים זקוקים לשירותי הסעות בארץ כדי להוציא מן הכוח אל הפועל יוזמה כלשהיא.

אז איזו הסעה פרטית מתאימה לכם?

כאמור יש מספר חברות הסעות בישראל. עכשיו אתם נכנסים לתמונה והצרכים שלכם הם הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם. נסקור בשורות הבאות מספר סוגי אוטובוסים והקיבולת שלהם, אבל קודם כל אתם צריכים לעשות את החישוב שלכם. כמה משתתפים באירוע שאתם מארגנים? מה הוא התקציב שעומד לרשותכם? האם יש לכם יעד אחד –הלוך וחזור? או משדובר בליווי של טיול שכולל עצירות.

לפנינו עומדים מספר סוגי אוטובוסים:

אוטובוס סטנדרטי –  האוטובוס הרגיל שמוכר לכולנו הוא אוטובוס שמכיל כ-53 מקומות לערך. האוטובוס הזה מתאים לכל צורך ואם בוחרים שחברה איכותית שבצי הרכבים שלה אוטובוסים חדישים הרי שתזכו למזגן, לנוחות, מושבים שניתן להטות אותם, מערכות שמע, מסכים לצפייה בסרטים או הדרכות, תאורה וכו'.

מיניבוסים – מיניבוסים כוללים לרוב כ-16 מקומות. המיניבוס מתאים לטיולים ונסיעות עבור קבל מצומצם יותר של משתתפים. גם כאן יש מיניבוסים מאוד מפנקים ומאובזרים, אם רק בוחרים בחברת הסעות שמקפידה על חידוש צי הרכבים שלה ודואגת לרווחת נוסעיה.

מידיבוסים – זה שם יחסית חדש בתעשייה, אבל הוא כבר פעיל שנים רבות בישראל. מידיבוסים מתאים להסעות עבור 34 נוסעים וגם הוא מתאים לכל מטרה. גם המידיבוס יכול להיות בחזית הטכנולוגיה ולכלול את כל האבזורים שדיברנו עליהם ללא יוצא מן הכלל.

 

שירותי הסעות פרטיות בארץ