צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שירותי הסעות – קודם כל הבטיחות!

טיולים, הסעות תיירים, הסעות של תלמידים וילדים, הסעות עובדים למפעלים ומשרדים – אלו הם רק חלק מהשירותי שחברות הסעה מציעות לקהל הרחב. במקרים שכאלו אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו בטוחים, שהילדים שלנו והעובדים שלנו נמצאים בידיים טובות ויש על מי לסמוך שייקח אותנו אל היעד שלנו וממנו חזרה הביתה. שירותי הסעות נפוצים היום יותר מפעם. אנחנו נעזרים בחברות הסעות לרכים שונים: להגיע לאתרי תיירות, לאירועים, להביא ילדים לבית הספר והביתה, לעובדים, לטיולים מאורגנים ועוד. התפקיד שלנו, כשוכרים שירותי הסעות הוא לא גדול אבל הוא חשוב מאוד: אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עובדים עם חברה שעושה הכול כדי שאנחנו נגיע בבטחה ליעדינו. אז איך עושים את זה? יש כמה דברים שיכולים להרגיע אותנו ובלבד שנבדוק אותם היטב לפני שנלחץ ידיים ונסגור עסקה עם חברת הסעות זו או אחרת.

לבדוק, לבחון ולשאול

נושא הבטיחות הוא חשוב, כפי שניתן לראות משם הכתבה לכן החובה שלנו כשוכרי שירותי הסעות הוא לבדוק את הנושא היטב, לא להתבייש, לבדוק, לבחון ולשאול את השאלות הנכונות.

האם הנהגים מקצועיים? – זו שאלה שחייבים לשאול. כדאי לבקש רישיונות נהיגה של הנהג שעומד ללוות אתכם, אם אפשר, לשאול לוותק של הנהגים, לדרוש לגילם הממוצע (לא תרצו נהג קשיש וגם לא תארצו שילד בן 16.5 יסיע אתכם). תוכלו לבקש המלצות מלקוחות על מקצועיותם של נהגי החברה ויש לבחון שלנהג יש רישיון לנהוג רכב מסחרי שעליו מספר רב של נוסעים.
איך אתם דואגים לבטיחות הנוסעים? – חגורות בטיחות קיימות כיום כמעט בכל אוטובוס ובלבד שהוא חדיש יחסית. מוטב שלא להשכיר את שירותי חברות הסעות שצי האוטובוסים שלה הוא ישן, זה עלול לגרום לבעיות. כן כדאי לבחור שירותי הסעות עם חברה שמשקיעה בצי הרכבים שלה, מקפידה לדש אותם ולשמור עליהם היטב.
האם יש לכם אישורים וביטוחים? – כמו שלנו, הנהגים הפרטיים יש ביטוחים שהם חובה, כך לחברות הסעה פרטיות צריכים להיות ביטוחים מקיפים הן לנהגיהן והן לנוסעים שלהן. אישורים רשמיים לעסוק בתחום ההסעות הפרטיות גם נדרשים וכדאי לבקש אותם ורישיון עסק מועדכן.

שירותי הסעות – קודם כל הבטיחות!