צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

שרותי הסעות מיוחדים

 

לפעמים אנחנו זקוקים לשירותים מיוחדים, כאלו שאנחנו לא זקוקים להם ביום יום שלנו. זה יכול לבוא לידי ביטוי בהרבה תחומים, אבל בכתבה הזו אנחנו נתמקד בכל אותם שרותי הסעות מיוחדים שלעיתים כל אחד זקוק להם.

שירותי הסעות מיוחדים במגזר הפרטי הכרחיים עבורנו במגוון מצבים, בשורות הבאות נדון באותם השירותים ונראה כיצד אפשר חברות הסעות יכולות לעזור ולסייע לנו.

 

חברות הסעות לשירותנו:

 

בין שרותי הסעות עבור תלמידים, הסעות תיירים או הסעות לעובדים, יש כמה שירותי הסעות מיוחדים שרק חברות הסעה שערוכות לכך יכולות לספק לנו. הנה רשימה של שירותי הסעות מיוחדים:

  • אירועים גדולים במדינת ישראל – לפחות פעם בשנה יש לנו כאן במדינה איזה אירוע חריג בקנה מידה גדול מאוד שדורש הערכות מיוחדת. כדי להמחיש ניתן דוגמאות: למשל כאשר המדינה חגגה יום הולדת 60, כאשר המוני ישראל הגיע להשתתף בהלוויה של חייל בודד וכו'. אירועים כאלו, חלקם מתכוננים היטב מראש, כמו אירועי חגיגות העצמאות, אבל יש גם אירועים שאי אפשר לצפות אותם או להיערך אליהם – ההלוויה ההמונית, לדוגמה.
  • אירועים צבאיים – כאן לא נוכל לפרט את כל האירועים, מטעמי ביטחון שדה, אבל בצה"ל הגדול והחזק שלנו יש גם אירועים. בין מאבק ללחימה בחזיתות יש לנו לא מעט אירועים חגיגיים בצבא. לצורך כך נדרש צה"ל ארגן הסעות עבור חיילים בכל בדרגים המגיעים מבסיסים הנמצאים במקומות שונים ברחבי הארץ. את שירותי ההסעות הללו לא לוקחים מכל חברת הסעות ורק חברות נבחרות שעומדות בכל כללי הבטיחות נבחרים להסיע חיילים.
  • כנסים מיוחדים – גם כינוסים מיוחדים דורשים שירותי הסעות איכותיים. זה יכול להיות כנס דתי עבור נוצרים שמגיעים לישראל לפסוע במקומות שבו פסע ישו, זה יכול להיות כנס בינלאומי בהיי טק, כנסים מקצועיים, כנסים ביטחוניים ועוד. לשם כך שוכרים מארגני הכנס, בדרך כלל, שירותי הסעות עבור המשתתפים.

 

 שרותי הסעות מיוחדים