צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

pic about1 בטיחות

תהליך הזמנת שירותי הסעות וטיולים

 

אתם עומדים לפני ארגון טיול גדול ומהנה. הגעתם לשלב הזה שבו כבר יש לכם מסלול, פעילויות, אתם יודעים היכן תעצרו, כמה מטיילים יצטרפו אליכם, מתי תצאו לטיול ומתי תחזרו. עכשיו עליכם להשכיר שירותי הסעות וטיולים. זו לכם הפעם הראשונה ואתם לא בטוחים מה לעשות? בדיוק בשל כך כתבנו את הכתבה הבאה היא נועדה לסייע לכם להתמצא בתהליך של השכרת שירותי הסעות וטיולים.

 

ראשית עליכם למצוא חברה איכותית, בטיחותית ומקצועית שתוכלו לסמוך עליה. תוכלו לקבל המלצה מחבר או לחפש ברשת האינטרנט. יש כמה חברות בישראל, וחשוב שתבחרו את החברה המתאימה יותר עבורכם. יש לבחון האם החברה עובדת ברישיון, האם האוטובוסים או המיניבוסים שלה חדישים, מאובזרים ובטיחותיים, שהנהגים שלה אמינים ואפילו מה קורה במקרה של בעיות טכניות. בנוסף, אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים שניתן לסמוך עליה בכל בעיה אחרת שתצוץ.

הסעות וטיולים

מה קורה בתהליך ההזמנה?

 

תהליך הזמנת שירותי הסעות וטיולים הוא לא ארוך, ותכליתו לעגן את ההתחייבות של כל הצדדים, הן של המטיילים והן של חברת האוטובוסים.

מצד אחד, המשכיר את שירותי החברה מתחייב לעמוד בתנאים שנמצאים בהסכם. עליו לעמוד בדרישות התשלום, לחתום על ההסכם ולהבין מה קורה במקרה של ביטולים ברגע האחרון.

ההסכם הזה בוודאי יכלול את כל פרטי הנסיעה – לאן נוסעים, כמות נוסעים, שכר, עצירות בדרך, ימי השכרה וכו'.

מצד שני, ההסכם יכלול את ההתחייבות של חברות האוטובוסים. בצד הזה תראו את השירות על סעיפיו שאליו מתחייבת החברה, מה קורה במקרים של תקלות או בעיות ומה הן דרישותיה של החברה במקרה של ביטולים מצד הלקוח.

חתימה על הסכם שכזה נהוגה בכל חברת אוטובוסים שמכבדת את עצמה והיא מחייבת את כל הצדדים, הלקוח והחברה כאחד. לעיתים ניתן להגמיש את ההסכם עם החברה, כך שכל הסכם מותאם לכל לקוח.

כמו כל הסכם וחוזה שנחתם בין שני צדדים, חשוב לעבור טוב טוב על ההסכם לפני שחותמים עליו, לבחון את סעיפיו ולא לחתום סתם על הנייר. זהו הסכם מחייב וכדאי שתוודאו שאתם יכולים לעמוד בהתחייבות.

נסיעה טובה וטיול נעים!

 הסעות וטיולים