צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

services_pic

תחומי פעילות  »  אוטובוס טיולים

כיצד בוחרים אוטובוס הסעות וטיולים?

ארצנו היפה מציעה לכל חובבי הנופים, ההרפתקאות והאתגרים שפע אתרי ומסלולי טיול בטבע. את הטבע כדאי לבדוק דרך הרגליים, עם מקל ותרמיל, אבל כדי להגיע לנקודת הפתיחה ולנקודת הסיום של כל מסלול, נדרש אוטובוס טיולים.חלק חשוב ומשמעותי בתכנון הטיול הינו בחירה נכונה של חברת הסעות טיולים, כיוון שבתוך כל אוטובוס טיולים נצבר חלק גדול של החוויות והזיכרונות שיישארו עם המטיילים לכל החיים.
חברת מאיה תור הינה בין המובילות בארץ בתחום הסעות טיולים, והיא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של כלי רכב – מיניבוסים, אוטובוסים ומידיבוסים – מפוארים וחדישים.מה עליכם לדרוש ולוודא בחפשכם אוטובוס הסעות וטיולים?

– מה הקשר?  חפשו חברת הסעות טיולים בעלת ניסיון רב וקשרים עם כל חברות התיירות המובילות. חברת הסעות טיולים מאיה תור מקיימת קשרים עם כל חברות התיירות הגדולות, הבוחרות לקיים עמה שיתוף פעולה לאורך שנים.
– מיטיבי דרך – עד שפיניתם את לוח הזמנים שלכם לטיול בארץ, לא תרצו שחלק ניכר מהטיול יבוזבז על חיפושי שבילים וכבישים. לכן, בחרו חברת הסעות טיולים שנהגיה עוברים בעלי ניסיון בנהיגת אוטובוס טיולים. נהגי "מאיה תור" עתירי ניסיון בהסעות טיולים, והינם מומחים ביצירת חוויות טיול נעימות למטיילים ישראלים ולתיירים מכל העולם. הנהגים מכירים את כל שבילי וכבישי הארץ ומגובים בציוד ניווט – מכשירי GPS.
– הנאה על בטוח – רוצים לחזור מהטיול בשלום? בחרו חברת הסעות טיולים המיישמת את כל כללי הבטיחות ומבצעת בקרה שוטפת על כך. חברת הסעות טיולים מאיה תור פועלת על פי תקני הבטיחות המחמירים ביותר , כדי שתוכלו ליהנות מכל אוטובוס טיולים שנציע לכם ברוגע ובביטחון מוחלט.
– רגליים למעלה – לצורך הנאה שלמה מהטיול, חשובה כמובן מנוחה שלמה בין המסלולים ולאחר הטיול. כל המושבים בכל אוטובוס טיולים של מאיה תור הינם מרופדים לנוחותכם ומצויידים בהדום נשלף, שיעזור לכם להרגיע את העצמות הדואבות.
– נסיעה נעימה – קשה לנוח אם חם מדי או קר מדי, ולכן דאגנו לכם למערכות מיזוג וחימום מתקדמות בכל אוטובוס טיולים, שינעימו את נסיעתכם ויאפשרו לכם להתנתק במהלכה מן הסביבה החיצונית. מערכות המיזוג והחימום של מאיה תור עוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה באקלים מושלם בכל עונות השנה.
– נסיעה מעניינת – זקוקים להפוגה תרבותית מדברי המדריך? מאיה תור מציעה לכם מגוון אפשרויות בידור אחרות. כל אוטובוס טיולים של מאיה תור מצויד במערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. באוטובוסים ובמידיבוסים שלנו תוכלו ליהנות גם מ-DVD וממסך טלוויזיה.

שיהיה לכם טיול נעים ומלא חוויות עם הסעות טיולים מאיה תור.