צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

services_pic

תחומי פעילות  »  השכרת אוטובוסים

מה הם השיקולים לבחירת אוטובוס להשכרה?

החלטתם לצאת לטיול בטבע, בחברת בני משפחתכם הגדולה, חבורת חבריכם הטובים או חבריכם למשרד? שלב חשוב בארגון הטיול הוא בחירת חברת השכרת אוטובוסים אמינה שממנה תוכלו לבצע השכרת אוטובוס שילווה אתכם לאורך כל היום – יסיע אתכם לאורך הטיול ויחזיר אתכם ממנו לשביעות רצונכם.
גם אם תכננתם אירוע בקצה זה או אחר של הארץ, ותרצו להסיע אליו את קרוביכם או חבריכם המתגוררים רחוק מגן האירועים, ודאי אתם מתלבטים איזו חברת השכרת אוטובוסים תעניק את השירות המקצועי והאמין ביותר לאנשים היקרים ביותר ללבכם.

מה כדאי לקחת בחשבון לפני בחירת חברת השכרת אוטובוסים?

בחרו חברת השכרת אוטובוסים מקצועית ואמינה, המספקת שירותי השכרת אוטובוס לאורך שנים – חברות רבות מציעות השכרת אוטובוסים, אך פעמים רבות מדובר בחברות קיקיוניות, המחזיקות מיניבוס אחד או שניים, בעלות ניסיון דל ומקצועיות המוטלת בספק. הישמרו מפני חברות כאלה.
חברת מאיה תור, לדוגמה, בעלת ניסיון של 30 שנה בנושא השכרת אוטובוסים.

בחרו חברת השכרת אוטובוסים המחזיקה נהגים בעלי ניסיון בהסעות לטיולים – לא כל חברת השכרת אוטובוסים מומחית בתחום הסעות לטיולים. חברות מקצועיות המציעות השכרת אוטובוס ליום שלם, כדוגמת מאיה תור, מציעות גם נהגים המומחים בהסעות לטיולים, המכירים את מסלולי ארצנו היפה, וניחנים בתודעת שירות עמוקה. אם תבחרו לבצע השכרת אוטובוס בלא נהג, סעיף זה פחות רלוונטי עבורכם.
בחרו חברת השכרת אוטובוסים המקפידה על כל תקני הבטיחות – דוגמה מצוינת לכך היא חברת מאיה תור, המספקת שירותי השכרת אוטובוס, ומקפידה על טיפול תכוף במוסכים מורשים של היבואנים בלבד לכל כלי הרכב, ציוד בטיחות איכותי בכל כלי הרכב (כולל מערכות האטה ובלימה חשמליות מתקדמות, בקרת אחיזת כביש, חגורות בטיחות בכל המושבים ופנסים להסעות תלמידים וילדים), הכשרה שוטפת של נהגים להטמעת כללי הנהיגה הנכונה והזהירה ובקרה שוטפת של קציני בטיחות בתעבורה המיישמים תוכניות בטיחות קפדניות.

בחרו חברה המציעה השכרת אוטובוסים חדישים ונוחים – כי אחרי הכול, לאחר חוויית שבילי ישראל דרך הרגליים, כל מה שדרוש לגוף ולנפש הוא מושב מרופד שתוכלו להתרווח בו בהנאה, להטות אותו לאחור ולהירדם בכיף, עם רגליים המונחות על ההדום הנשלף, עד הבית. כל האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים של מאיה תור יפנקו אתכם בדיוק כמו שאתם צריכים. תאורת הקריאה תאפשר לכם לעיין בעיתון, בספר או בלפטופ לאורך הנסיעה, והמזגן או החימום הנעימים יעזרו לכם להתנתק מן הסביבה החיצונית ולהירגע.

לאחר שפרשנו בפניכם את כל השיקולים המנחים הדרושים לבחירת חברת השכרת אוטובוסים, נאחל לכם כי תקבלו החלטה נבונה, וכי החלטה זו תקדים אירוע או טיול מהנים, חווייתיים ובלתי נשכחים.

גם לכם מגיע ליהנות משירותי השכרת אוטובוסים של "מאיה תור". צרו עמנו קשר.