צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

services_pic
תחומי פעילות  »  חברת הסעות

מדוע מאיה תור היא חברת הסעות מובילה?

כבר 30 שנה בונה חברת הסעות מאיה תור את המוניטין שלה כמובילה מבין חברות הסעות רבות בארץ, בעיקר בתחומי הסעות עובדים , הסעות טיולים ו הסעות תלמידים .
סיבה מרכזית לבולטות של חברת הסעות מאיה תור ביחס לכל חברת הסעות אחרת הינה הקפדה יתרה על מצוינות בכל תחום – משירות איכותי, דרך בטיחות מוקפדת בתנאים מחמירים, ועד חדשנות ופאר.

בגלל האוטובוסים

צי כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור כולל 160 אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מהשורה הראשונה:

  • כל האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים של חברת הסעות מאיה תור חדישים ומפוארים, ויוצרו בידי החברות המובילות בעולם. ברוב כלי הרכב מערכות מנוע ממוחשבות וחיבור GPS.
  • כל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מצוידים במערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. באוטובוסים ובמידיבוסים תוכלו ליהנות גם מ-DVD וממסך טלוויזיה.
  • מערכות המיזוג והחימום בכלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור הינן איכותיות ביותר ועוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה נעימה בכל עונות השנה.
  • המושבים המרופדים והמפנקים שבכל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מיועדים לספק לכל נוסע חוויה של נסיעה נוחה ונעימה. כל המושבים מאפשרים הטיה לאחור ומלווים בהדום נשלף ובתאורת קריאה.

בגלל השירות

חברת הסעות מאיה תור מציעה ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר :

  • מוקד חברת הסעות מאיה תור זמין לשירותך בכל עת, 24 שעות ביממה.
  • נהגי חברת הסעות "מאיה תור" עוברים באופן שוטף הדרכות שירות, כדי שיוכלו לשרת אותך באופן  המקצועי ביותר, וכדי שיהיה לך נעים להיעזר בשירותי החברה לאורך שנים.

בגלל הבטיחות

חברת הסעות מאיה תור משקיעה משאבים רבים על מנת לצייד את רכביה בציוד הבטיחות האיכותי ביותר, על פי תקני הבטיחות המחמירים ביותר המחייבים חברות הסעות מובילות כדוגמת מאיה תור.
כל כלי הרכב של חברת הסעות מאיה תור מטופלים במוסכים מורשים של היבואנים בלבד. כמו כן, כל נהגי חברת הסעות מאיה תור עוברים הדרכות מקצועיות ואימונים תכופים להטמעת כללי הנהיגה הבטוחה הקפדניים המחייבים כל נהג חברות הסעות.

בגלל הטכנולוגיה המתקדמת

חברת הסעות "מאיה תור" משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לא רק בכלי הרכב החדישים אלא גם במרכזי האיתור, הבקרה, השליטה והלוגיסטיקה המתקדמים שלה, המאפשרים שליטה יעילה ובזמן אמת בכל צי הרכבים.

בגלל הפריסה

משרדיה של חברת הסעות "מאיה תור" נמצאים בראשון לציון שבמרכז הארץ, וגם בבאר שבע, בערד, בקריית גת, ובדימונה אשר בדרום הארץ. החברה שותפה גם בבעלות על חברות הסעות ראשונים הסעות בע"מ, טיולי שיא תיור וארגמן תור. האחרונה מבין השלוש נמצאת בעכו אשר בצפון הארץ.
ארבע חברות
הסעות אלה נפרשות יחד על פני כל הארץ, ומספקות שירותי הסעה מצפון הארץ עד דרומה.

בשל כל הסיבות האלו וסיבות רבות אחרות מעדיפים לקוחותיה הרבים והמובילים של חברת הסעות מאיה תור לבחור בה בכל שנה מחדש על פני חברות הסעות אחרות.