צרו עמנו קשר 03-9650469
שירותי הסעות | מאיה טורס

המחויבות שלנו

מחובתנו להמשיך ולהשביע את רצון לקוחותינו ולדאוג להוביל אותם בכבישי הארץ, ברוגע, בנוחות, בהנאה ובבטחה.

בין לקוחות החברה נמנים הארגונים המובילים במשק, המתמידים בשימוש בשירותי הסעות "מאיה תור" לאורך שנים.

 

המשרד להגנת הסביבה קבע שחברת מאיה תור במקום הראשון בשמירה על איכות הסביבה מבין כל חברות ההסעה בישראל

האוטובוסים שלנו

ל 200 האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים החדישים והמפוארים שלנו:
מובילים בנוחות – רוצים ליהנות מפסגת הנוחות? קראו על הסעות יוקרה באוטובוס ה-VIP שלנו

מובילים בבטיחות – רוצים לקרוא עוד על בטיחות הסעות מאיה תור? לחצו כאן
מובילים בנעימות
מובילים בשירות

מובילים בחדשנות טכנולוגית – רוצים לקרוא עוד על מובילות הסעות מאיה תור בחדשנות טכנולוגית? לחצו כאן
מובילים בפריסה בכל הארץ ובאירופה

שירותי הסעות

תחומי פעילות  »  שירותי הסעות בארץ

שירותי הסעות

מזה כ 30 שנה חברת מאיה תור מספקת שירותי הסעות לכל מקום בארץ, לכל מטרה וחוויה. בין אם אתם מחפשים חברת הסעות שמספקת הסעות לאירועים שונים כגון חתונות, או הסעות תלמידים לטיולים שנתיים, הסעות עובדים למפעלים, חברת מאיה תור תספק שירות זה תוך מתן דגש מרבי על בטיחות, נוחות, שירות ועם צי האוטובוסים והמיניבוסים החדיש ביותר בארץ.צי הרכבים שלנו מונה כ 200 אוטובוסים חדישים המאובזרים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, עם מושבים מרופדים ומפנקים שיעשו כל נסיעה, בין אם בכביש חדיש או בדרך משובשת, לחוויה נעימה. כל אוטובוס, מיניבוס, מיניואן או כלי רכב אחר שבצי הרכבים שלנו מותקנת בו מערכת לניטור התנהגות הנהג. המערכת מספקת באופן שוטף ועדכני מידע חיוני אודות התנהגות הנהגים המנוסים שלנו בדרכים.מערכת הניטור מציגה לנו במטה החברה את הסטטיסטיקות המדוייקות לגבי מאפייני הנהיגה של כל נהג ונהגת בחברה תוך דגש על נתונים כגון: קבלת התראות על מקרים בזמן אמת, תאוצות ותאוטות חריגות, עצירות פתאומיות, סטיות מנתיב, עקיפות מסוכנות, אי שמירת מרחק ועוד.ניטור פעולות אלו תורמת לשיפור אופן הנהיגה והשימוש ברכב בכדי שאתם כנוסעים תהיו בטוחים שהנהג שאחראי על להביא אתכם למחוז חפצכם הוא המנוסה והמאומן ביותר לתפקיד.
ישנן חברות הסעות רבות בישראל, חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות, אך חברת הסעות עם ותק של מעל 30 שנה הפועלת במגוון התחומים שחברת מאיה תור פועלת אין הרבה ולא באיכות הגבוהה של השירות שלנו. לא רק זה שכן צי האוטובוסים שלנו הוא מהגדולים בישראל כך שאין פלא שאנשים רבים רואים את האוטובוסים שלנו בכל מקום בארץ מסיעים תיירים, תלמידים, עובדים, או אורחים לאירועים שונים.אנו מספקים שירותי הסעות לגופים הגדולים והמוכרים ביותר בארץ בין אם מדובר במשרד החינוך, משרד התיירות, מלונות גדולים, חברות תיירות, גני אירועים מפורסמים, מוסדות ציבור וחברות פרטיות. צי רכבי ההסעות שלנו כולל אוטובוסים עם מקום לעד 55 נוסעים, אוטובוסים ברמת VIP לעד 40 ו 47 נוסעים, מיניבוסים לעד 17 נוסעים. כל הרכבים הם חדישים ביותר ומותאמים לצרכי הנסיעה.ישנם אוטובוסים עם מסכי פלזמה, DVD, מערכת אודיו משוכללת, מושבים מרופדים ומרווחים אחד מהשני עם 4 דרגות הרכנה, בר קפה, WIFI, שקעי USB, מצלמה המשדרת לתוך האוטובוס את הנוף הנשקף מכמה נקודות תצפית ועוד ועוד פינוקים. כל רמת אוטובוס או מיניבוס עם המאפיינים והפיצ'רים הקשורים אליו. כחברת הסעות המתמחה גם מהסעות לתיירים מחוץ לארץ, רבים פונים אלינו כאשר כותבים בגוגל ביטויים כגון transportation in Israel, VIP busses in Israel או רק busses in Israel.

כחברה מאוד ותיקה בתחום יש לנו את כל השירותים בכדי להנעים את זמנם של התיירים שמבקרים את ארצנו לכל מקום שבו ירצו לבקר בביטחה ובנועם. לא רק זאת אלא שרבים מהתיירים או מדריכי התיירים שהשתמשו בשירותינו בפעם הראשונה חוזרים אלינו שוב ושוב מפני שהם יודעים איזו חוויה נעימה אנו מספקים.

אך לא רק תיירים מחו"ל נהנים משירותי ההסעות שלנו, אלא גם מקומיים שאוהבים לטייל בארץ בין אם במסגרת יום כיף של החברה, הסעה לאירוע, טיול משפחתי מורחב ברחבי הארץ, או אפילו הסעות לכנסים ותערוכות. חברת מאיה תור מברכת את כל נוסעיה בעבר, בהווה ובעתיד בברכת נסיעה בטוחה ומהנה בכבישי ארצנו.

אנו מקווים שתבחרו בנו כחברת אוטובוסים לחוויה הבאה שלכם ושתתנו לנו את ההזדמנות להוכיח לכם את המקצועיות שלנו בתחום ההסעות אם לא עשינו זאת בעבר. נסיעה טובה!

ראו עוד:
אוטובוסים לטיולים

הסעות עובדים