100% שביעות רצון

מחירים משתלמים

רכבים חדישים

X

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  X

  אתם יכולים להישען לאחור בבטחה

  מאיה תור – שירותי הסעות מובילים:








   אודות

   לנסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

   30
   מעל שלושים שנות ניסיון של מצויינות בתחום ההסעות

   בחירתכם בשירותי הסעות "מאיה תור" מאפשרת לכם להישען לאחור בבטחה, ולהסיר את כל טרדות היום מלבכם. כבר 30 שנה אנו מקפידים בהצלחה על מצוינות בתחום ההסעות, ומאמצים את כל חידושי הטכנולוגיה והנדסת האנוש כדי שתוכלו לנוח ברוגע, וליהנות משירותי הסעה נוחים, בטוחים ונעימים לטיול חווייתי ברחבי הארץ ,הסעות עובדים למפעל.

   כל

   200

   האוטובוסים המיניבוסים והמידיבוסים החדשים והמפוארים שלנו:

   מובילים בנוחות:

   דאגנו לנוחות מירבית בבחירת המושבים המרופדים והמפנקים ביותר, שאותם תוכלו להטות לאחור לנוחותכם. תוכלו גם להניח את רגליכם על גבי ההדום הנשלף למטרה זו. אולי תרצו לעיין בספר, בעיתון או בלפטופ? לשם כך, תוכל להיעזר בתאורת הקריאה שהתקנו במיוחד עבורכם.

   מובילים בבטיחות:

   דאגנו לבטיחות מירבית בהקפדה בלתי מתפשרת על בחירת הנהגים הטובים ביותר, טיפול תכוף בכל כלי הרכב ובקרה שוטפת של קציני בטיחות בתעבורה המיישמים תוכניות בטיחות קפדניות.

   מובילים בבידור:

   חשוב לנו שתיהנו מהנסיעה עמנו, ולכן התקנו בכל כלי הרכב שלנו מערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. באוטובוסים ובמידיבוסים שלנו תוכלו ליהנות גם מ-DVD וממסך טלוויזיה.

   מובילים בנעימות:

   בימים חמים, אנו דואגים למזג בעוצמה מירבית, ובימים קרים, החמימות הביתית בהסעות שלנו תסייע לך להתנתק ממזג האוויר שבחוץ ולשקוע בתרדמה מפנקת. מערכות המיזוג והחימום עוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה נעימה בכל עונות השנה.

   מובילים בשירות:

   אנו זמינים לשירותך בכל עת, 24 שעות ביממה. בחרנו עבורך את הנהגים החביבים והאדיבים ביותר כדי שיהיה לך נעים להיעזר בשירותינו לאורך שנים. נהגי "מאיה תור" עוברים באופן שוטף הדרכות שירות, כדי שיוכלו לשרת אותך באופן המקצועי ביותר, לשביעות רצונך.

   מובילים בחדשנות טכנולוגית:

   אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לנוחותך, הן בכלי הרכב החדשים שלנו והן במרכזי האיתור, הבקרה, השליטה והלוגיסטיקה המתקדמים שלנו, המאפשרים שליטה יעילה ובזמן אמת בכל צי הרכבים. כל האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים שלנו חדישים ויוצרו בידי החברות אוטובוסים המובילות בעולם. ברוב כלי הרכב מערכות מנוע ממוחשבות וחיבור GPS.

   מובילים בפריסה בארץ:

   משרדיה של חברת "מאיה תור" ממוקמים בראשון לציון , בקריית גת , בבאר שבע, בערד ובדימונה. החברה שותפה גם בבעלות על החברות ראשונים הסעות בע"מ, ורמה שירותי תחבורה בע"מ. האחרונה בין השלוש נמצאת ברמת הגולן. שלוש החברות השותפות נפרשות יחד על כל רחבי הארץ, ומספקות שירותי הסעה מצפון הארץ עד דרומה.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל