100% שביעות רצון

מחירים משתלמים

רכבים חדישים

X

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  X

  אתם יכולים להישען לאחור בבטחה

  מאיה תור – שירותי הסעות מובילים:
   שאלות ותשובות

   לנסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

   עבור רבים, השכרת שירותי הסעות זה עניין זר. לא רבים התנסו בהשכרת שירות שכזה וכמו בכל תחום חדש עולות שאלות ותשובות נדרשות כדי להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר. אחרי הכול, מדובר בחיים שלנו ובבטיחות שלנו ועל זה אסור לנו להתפשר ולו במעט.

   אז אם אתם נמנים עם האנשים הללו אשר זו להם הפעם הראשונה שהם משכירים שירותי הסעות, הרי שמאמר זה נכתב ממש עבורכם. בשורות הבאות נענה על שאלות חוזרות ונשנות בתחום ההסעות בתקווה שתוכלו לקבל תשובות או יותר נכון תוכלו לשאול את השאלות הנכונות וזה חשוב מאוד.

   שאלה: מה עליי להכין לפני שאני משוחח עם חברה שמספקת שירותי הסעות?

   תשובה: אכן, כדאי להגיע כמה שיותר מוכנים לשיחת הטלפון הראשונית עם חברות הסעות. חשוב שיהיו בידינו כמה שיותר פרטים על אופי ההסעה שדרושה לנו כדי שנוכל לקבל תשובות כמה שיותר מדויקות. כך למשל, מהות הנסיעה, כמה נוסעים, תאריך הנסיעה, לאן נוסעים, מתי עוצרים, אורך תקופת ההשכרה, נקודות איסוף ופיזור, איזה אבזור חשוב לכם – לדוגמה USB בכל מושב, גיל הנוסעים, טיול פרטי או עסקי וכן הלאה. כל הפרטים האלו חשובים מאוד שכדאי לדעת אותם לפני השיחה הראשונה, כאמור.

   שאלה: איך אדע שמדבור בחברה אמינה, איכותית ובטיחותית?

   תשובה: ובכן, יש אפשרות לצמצם את הסיכוי לבעיות בטיחות ואמינות. בקשו לראות רישיונות עסק, רישיונות נהיגה, ביטוחים מקיפים, תוכנית חילוץ וחלופות במקרה של תקר או תאונה חס ושלום ואישורים של בדיקות של קציני רכב. כמו כן, התחילו לברר קצת ברשת מה אומרים גולשים על שירותי החברה. חפשו ביקורות, המלצות ותגובות ואפילו בקשו מהחברה טלפונים של לקוחות מן העבר שיעידו על איכות השירות. כמו כן, בקשו לראות את האוטובוסים שבהן אתם עתידים לנסוע וודאו שמדובר באוטובוסים חדישים ומתוחזקים היטב.

   שאלה: לאיזה מטרות ניתן לשכור שירותי הסעות?

   תשובה: כמעט כל מטרה שניתן להעלות על דעת. אפשר לשכור שירותי של חברת הסעות באופן חד פעמי למשל לטיול, אך גם יש חברות שמציעות שירותי הסעות קבועים. בין שירותי חברות ההסעה, אפשר למנות: הסעות עובדים, הסעות לטיולים וימי כיף, הסעות לכנסים, הסעות לפסטיבלים, הסעות לאירועים (חתונה, ברית, בר/בת מצווה), הסעות ילדים, הסעות VIP, הסעות עבור תיירים מחו"ל וכן עבור תיירות פנים ועוד.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל